foto Alfa Romeo

Alfa Romeo a její hold Itálii

12. 1. 2024

Alfa Romeo představuje první globální speciální sérii modelové řady: Tributo Italiano. Exkluzivní edice, která je k dispozici pro modely Giulia, Stelvio a Tonale vzdává hold původu značky a ztělesňuje italské know-how a sportovní charakter Alfa Romeo.

Mezi hlavní rysy série Tributo Italiano patří dvoubarevné provedení karoserie s černou střechou, bodykit v barvě karoserie, italská vlajka na krytech vnějších zrcátek a vytříbené detaily interiéru, které jsou důkazem pečlivé pozornosti věnované detailům.

Giulia, Stelvio a Tonale Tributo Italiano se nacházejí na vrcholu svých řad a jsou nabízené výhradně ve třech barvách italské vlajky (červená Alfa, zelená Montreal a bílá Alfa) v kombinaci s černou střechou, u modelu Tonale volitelně také s panoramatickou střechou.

TonaleTributoItaliano-ve-velke-velikosti

K jedinečnému a odvážnému vzhledu speciální série přispívá několik charakteristických znaků: přední maska chladiče ve tvaru písmene „V“ (v černé barvě u modelu Giulia a Stelvio, v barvě Dark Miron u modelu Tonale), kola z lehkých slitin (21“ u Stelvia, 19“ u Giulie, 20“ u Tonale) a sportovní červené brzdové třmeny Brembo.

Pro větší eleganci se u celé řady, a vůbec poprvé u modelu Tonale, objevuje spodní bodykit v barvě karoserie.

Dojem C-SUV Alfa Romeo vylepšují ochranné kryty a boční/přední detaily v matném provedení Dark Miron, adaptivní full-LED matrixové světlomety a chromované dvojité koncovky výfuku u verze Plug-In Hybrid Q4.

TonaleTributoItaliano-2 ve velké velikosti

Stejné sportovní prvky najdeme i v interiéru všech tří modelů série Tributo Italiano. Jedná se o nová černá sportovní sedadla z perforované kůže s červenými detaily a přední opěrky hlavy s vyšívaným logem speciální série.

Mezi další novinky patří červené prošívání palubní desky, sedadel a výplní dveří. Tonale Tributo Italiano navíc přichází s novým „karbonovým“ obložením palubní desky s logem Alfa Romeo, ambientním osvětlením a hliníkovou prahovou lištou.

GiuliaTributoItaliano-ve-velke-velikosti
Sdílet článek:

Více na webu Alfa Romeo

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018