Foto: Sabina Kvášová

AUTOSHOW PRAHA a Escape6 Prague Car Festival

15. 7. 2020

Největší česká automobilová výstava AUTOSHOW PRAHA proběhne od pátku 28. do neděle 30. 8. 2020 v PVA EXPO PRAHA. Kromě uvedení trendů, novinek slavných značek i atraktivního doprovodného programu přinese významnou premiéru. Tou je spojení s událostí ESCAPE6 PRAGUE CAR FESTIVAL. Vznikne jedinečná akce pro fandy motorismu, která nemá v ČR obdoby.

1-Octavia_SCOUT_2069_FRONT_F2
Foto: archiv webu

Ani letos nebude na AUTOSHOW PRAHA chybět žádná důležitá značka. Navíc letní ročník výstavy bude unikátem nejen díky účasti nejvýznamnějších automobilových dealerů v ČR.

Konat se totiž bude dohromady s největší tuzemskou tuningovou výstavou ESCAPE6 PRAGUE CAR FESTIVAL. Ta je zaměřená především na upravené a sportovní automobily a bohatý doprovodný program.

„V současnosti již máme potvrzenou účast řady nejvýznamnějších automobilových dealerů. Kromě vozidel, které jsou již nyní v prodeji, zde však návštěvníci uvidí i mnoho výstavních premiér nebo prototypů plánovaných modelů,“ říká Vanda Petrov, ředitelka veletrhu.

marykay e-salon
Foto: Sabina Kvášová

Doprovodný program

AUTOSHOW PRAHA a ESCAPE6 PRAGUE CAR FESTIVAL představí aktuální trendy ve všech oblastech spojených s automobily od designu, tuningu, audio vybavení po zabezpečovací systémy.

Kromě praktických informací a rad pro bezpečný pohyb na silnici, odborníci poradí např. se správným upevněním dětské sedačky a přípravou dítěte na cestu autem.

Magazín Žena v autě.cz je i letos partnerem doprovodného programu pro ženy a rodiny s dětmi. Na stánku jsme pro ně připravili soutěže a workshopy na téma správného uchycení dětské autosedačky nebo bezpečného cestování s rodinnými mazlíčky (ve spolupráci s SpokojenýPes.cz).

Chybět nebude ani koutek krásy v podobě nejnovějších trendů a líčení zdarma od nezávislých kosmetických poradkyň Mary Kay.

V sobotu budeme návštěvnicím exkluzivně nabízet měření a analýzu složení těla Form Factory zdarma.

Návštěvníci AUTOSHOW se na stánku Žena v autě.cz mohou těšit na všech pět finalistů dámské ankety AUTO MÉHO SRDCE 2020: LEXUS UX, MINI Cooper SE, RANGE ROVER EVOQUE, ŠKODA KAMIQ a VOLVO S60.

Součástí doprovodného programu budou také autogramiády, simulátory a trenažéry, zážitkové jízdy se supersporty, sraz automobilů značky Porsche, program věnovaný bezpečnosti jízdy, expozici Integrovaného záchranného systému, dětské dopravní hřiště a mnoho dalšího.

Již nyní je možné si zakoupit vstupenky v předprodeji. Díky včasnému zakoupení se vyhnete dlouhým frontám a navíc je vstupenka v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018