Foto: Sabina Kvášová

Autoshow Praha již příští měsíc!

15. 8. 2016

V termínu od 22. do 25. září 2016 otevře holešovické Výstaviště své brány milovníkům motorismu. Uskuteční se zde 19. ročník největšího českého autosalonu – Autoshow Praha. Tato tradiční akce se již potřetí v řadě představí ve výraznější a modernější podobě. Jedinečnou show si nenechají ujít desítky tisíc návštěvníků. Buďte mezi nimi i Vy!

Na návštěvníky čekají expozice více než čtyřicítky značek oficiálně zastoupených na českém trhu. Připraveny jsou, podobně jako v loňském roce, dvě desítky modelových premiér. Rozhodně nesmíte propásnout představení nového crossoveru Toyota C-HR, který nastoluje zbrusu nový trend v tomto segmentu. V rámci modelové premiéry je pro návštěvníky stánku Toyota Louwman přichystán opravdu bohatý program.

Osobním automobilům bude vyhrazen vnitřek Průmyslového paláce. Na venkovní ploše budou probíhat prezentace užitkových vozů a testovací jízdy. Jejich trasy letos povedou i mimo výstavní areál, a tak je opravdu na co se těšit. Milovníci adrenalinu se mohou vyřádit v offroadovém parku. Křižíkovy pavilóny nabídnou  příslušenství a služeb souvisejících s pořízením a provozem automobilů. V rámci programu EkoAuto zde bude probíhat výstava automobilů na alternativní pohon. Návštěvníci mohou hlasovat, který z vozů jim přijde nejekologičtější.

IMG_5178
Foto: Sabina Kvášová

Ženy se mohou těšit na speciální program pod taktovkou BESIPU a internetového magazínu Žena v autě. Hlavním tématem bude bezpečnost za volantem. Řidičky si mohou vyzkoušet bezpečnou jízdu na okruhu, prohlédnout si trenažéry otočení vozu a nárazu nebo si zasoutěžit o atraktivní ceny. Děti si mohou otestovat své znalosti na pěkném dopravním hřišti nebo si užít ve skákacím hradu. Maminky si zatím odpočinou u šálku dobré kávy. Souběžně s Autoshow bude premiérově probíhat i salon ekologické dopravy EkoAuto. Jeho cílem je předvést a nabídnout široké veřejnosti ekologické dopravní prostředky a představit možnosti jejich využití.

V sobotu 24. září proběhne v rámci doprovodného programu tuningový sraz, který uspořádá společnost Escape6 s.r.o., lídr v oboru sportovního autopříslušenství a doplňků pro tuning, a zástupce řady světových značek na českém a slovenském trhu. Návštěvníci si mohou prohlédnout řadu upravených vozů, od decentních, vyznávajících lehké stylingové úpravy podtrhující originální linie, přes náročnější přestavby, až po vozy kompletně přepracované v souladu s nejmodernějšími světovými trendy. Nedílnou součástí srazu bude také speciální VIP sekce, která bude sdružovat nejkvalitněji upravené vozy na české tuningové scéně, které často reprezentují tento jedinečný automobilový koníček na výstavách v zahraničí.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018