foto: Klier

Blahodárný olej

25. 6. 2024

Olej nepatří jen do motoru nebo jako ingredience do chutných salátů. Olej je blahodárný také pro vlasy a dvojnásob to platí právě v létě. Chrání nejen v letním žáru, ale dodává vlasům vitalitu, lesk a sílu. Profesionálové z kadeřnictví Klier doporučují olejíček na vlasy Elixir Ultime L‘Huile Originale od Kérastase.

Klier.cz_univerzalni-zkraslujici-olej-Kerastase-Elixir-Ultime-LHuile-Originale-100-ml-999-Kc-3
foto: Klier

Olejíček Elixir Ultime L‘Huile Originale díky kombinaci pěti vzácných olejů vlasy hloubkově vyživuje, regeneruje a hydratuje. Chrání vlasy před krepatěním. Zaceluje roztřepené konečky a uhlazuje vlasové vlákno. Vlasům dodává nádhernou vůni, ve které najdete tóny fialky, frézie, mandarinky, ale i dřevité tóny a výtažek z pižma.

Jak olejíček používat

Pár kapek olejíčku stačí rozehřát v dlaních a nanést do konečků a středních délek vlasů. Dále upravte dle potřeby. Lze použít do mokrých vlasů před foukáním, ale i do suchých vlasů. Je vhodný pro všech typy vlasů, včetně sušších dětských vlásků. Je bezoplachový.

Pořídíte ho v kterémkoli salónu Klier a také na e-shopu Klier. Ke každému nákupu na e-shopu dostanete navíc ZDARMA dárek – poukaz na salónní ošetření Fusio-Dose od Kérastase.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018