Zdroj: archiv webu

Čtenářka otestovala Nissan Qashqai

25. 12. 2017

Tak tomu se říká štěstí. Naše čtenářka, vítězka listopadové soutěže s automobilkou Nissan, Pavlína Skleničková měla původně na víkend testovat ideální auto do města Nissan Micra. Náhoda tomu přála a zástupce automobilky Nissan nakonec Pavlíně nabídl větší a prostornější model Nissan Qashqai.

A jaké je Pavlínino hodnocení populárního crossoveru Nissan Qashqai? Qashqai je úžasné auto. Už na první pohled u mne Qahsqai vzbudil díky své mohutnosti pocit bezpečí a jistoty. A tento pocit mě „neopouštěl“ celý víkend. Díky přesné a naprosto vyčerpávající instrukci PR managera Nissan pana Petra Koláře jsem si vyzkoušela nepočítaně funkcí a vychytávek, které tento model nabízí.

Během jízdy ve městě jsem ocenila zajímavě řešenou navigaci, prostorný zavazadlový prostor (i s roztříděným úložným místem pro nákupy) a parkovací kamery. Při jízdě na dálnici mne auto díky adaptivnímu tempomatu překvapilo pohotovou reakcí na výjimečná zpomalení, klidnou plynulou jízdou a krásným vyvýšeným výhledem. Autíčko se mi vracelo těžce, s pocitem luxusu a dobře „projetého“ víkendu… Díky redakci Žena v autě!

Nissan Qashqai, nejprodávanější crossover v Evropě, letos prošel faceliftem. Vylepšení se dotkla designu exteriéru, vyšší kvality interiéru, lepších jízdních vlastností a přidání nových technologií Inteligentní mobility Nissan. Ceny nového Nissanu Qashqai začínají na 437 500 Kč.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018