Zdroj: archiv webu

Dodatečná instalace tažného zařízení není drahá

28. 1. 2021

Není na vašem voze tažné zařízení? Pro mnoho lidí to představuje problém. Potřebují nosiče kol, aby mohli s rodinou vyrazit na dovolenou nebo by rádi využili svůj karavan, převezli koně nebo člun k rybníku či odvezli čtyřkolku.

Při pořizování vozu člověku vždy nedojde, že bude tažné zařízení potřebovat. Někdy se stane, že si teprve časem uvědomíme, o jak důležitou část vozu se jedná, a že díky ní můžete vůz využívat k mnohem většímu množství činností. Buďte bez obav, tažná zařízení je možné dodatečně nainstalovat.

Jde o jednu z nejčastějších úprav vozu, které se dělají. Instalace tažného zařízení není v mnoha případech nijak velkým zásahem do vozu a není ani příliš časově náročná. Po instalaci tažného zařízení už nebudete nijak omezeni v jeho používání. Níže si blíže popíšeme, kde tažné zařízení pořídit a další důležité informace.

Young woman in the new car
Foto: archiv webu

Výběr tažného zařízení

Vždy se vybírají tažná zařízení přímo pro konkrétní typ vozu. Pro pořízení je vhodné se obrátit na specialistu Tazne-rameder.cz, kde naleznete tažná zařízení pro všechny vozy a výběr vám usnadní konfigurátor, se kterým může najít vhodné tažné zařízení i úplný laik.

V konfigurátoru vyplníte pouze značku výrobce, model vozu a typ vozidla, následně se vám zobrazí vhodné produkty přímo po váš vůz. Budete překvapeni, jak malou finanční investicí tažné zařízení je, ale jeho přínos je k nezaplacení. Výhodou tohoto dodavatele jsou nejnižší ceny a zaměření jen na kvalitní značky, takže máte jistotu, že bude tažné zařízení dlouho a spolehlivě sloužit.

Kupovat neznačková tažná zařízení od pofidérních prodejců by byl zbytečný risk. Neriskujte a raději si zvolte od prodejce Rameder značková tažná zařízení od renomovaných značek jako jsou Westfalia, Oris, Brink, Bosal a další. S kvalitními produkty budete mít i jistotu, že budou na vašem voze skvěle sedět a že nebude potřeba je nijak upravovat.

U jednotlivých modelů nechybí kompletní informace, technické specifikace, ale také návod k montáži. Tažná zařízení nejsou jen klasická pevná, ale můžete si pořídit například i odnímatelná tažná zařízení, ta jsou vhodná tedy, pokud nepotřebujete využívat tažné zařízení často.

K nim doporučujeme pořídit i sáček na odnímatelná zařízení, aby se vám nepovalovalo jen tak v autě, ale aby bylo hezky uložené. Existují ještě otočná tažná zařízení, tyto systémy jsou velmi luxusní a umožní vám mít tažné zařízení kdykoliv k dispozici během krátké chvilky. Takové zařízení má také nejlepší vzhled. Na webu prodejce jsou k dispozici i návody pro instalaci tažného zařízení.

Elektropřípojky a příslušenství

Mezi nejlepší varianty patří otočná tažná zařízení, která můžete kdykoliv připravit k okamžitému použití. Společně s tažným zařízením byste neměli zapomenut na elektropřípojky. Specializovaný prodejce Rameder vám nabídne nejen samotná tažná zařízení, ale i kompletní příslušenství, kam patří například kryt kulového čepu, sáčky na uložení odnímatelného kulového čepu aj.

Foto: archiv webu

Myslete i na střechu

Tažné zařízení není jedinou možností, jak utáhnout více nákladu, mnoho prostoru nabízí také střecha, proto si můžete pořídit také střešní nosiče, které vám umožní převážet na střeše různá zavazadla, střešní boxy, lyže nebo třeba kola. Pro výběr střešního nosiče také využijte praktický konfigurátor.

S extra místem na vaší střeše získáte mnoho prostoru navíc, který skvěle oceníte při cestování, ale třeba i při stěhování. Pokud tažná zařízení vybíráte prvně, je vhodné si web Tazne-rameder.cz projít, dočtete se zde mnoho důležitých informací o výběru i montáži tažného zařízení. Vždy se vyplatí kupovat tento sortiment tam, kde mu nejlépe rozumí. Kupte tažné zařízení » Největší shop s tažným zařízením | RAMEDER (tazne-rameder.cz)

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018