Zdroj: archiv webu

Dokonalý makeup od MAX FACTOR

12. 10. 2020

Usmějte se. Zapomeňte na podzimní chmury a hýčkejte se. Představujeme make-up a rozjasňující produkty Max Factor s novým složením, které vám umožní mít vše, po čem toužíte. Tři nové produkty Max Factor dohromady pracují v harmonii, aby vám zajistily lehký, bezchybný a přirozeně oslnivý vzhled.

Foto: archiv webu

Make-up FACEFINITY LASTING PERFORMANCE je dokonalý pro ty, kteří chtějí dosáhnout přirozeně lehkého a jednotného krytí. Přitom tento make-up pleť zatěžkává. Je vysoce výkonný a dlouhotrvající, díky své „touch-proof“ a „sweat-proof“ technologii.

Při nanesení se krásně sjednotí s pletí tak, aby zamaskoval nedokonalosti a zároveň zajistil celodenní krytí, které prokazatelně neucpává póry.

NOVINKA Max factor FACEFINITY highlighter
Pokud chcete lichotivý a zářivě oslnivý vzhled s lehkým finishem, potom zařaďte pudrový highlighter FACEFINITY do vaší make-up sady. Díky hedvábně jemnému složení, které obsahuje „rozostřovací“ technologii a super roztíratelný pudrový finish, se tento produkt velice snadno nanáší. Všechny tři dostupné odstíny se hodí ke každé barvě pleti.

NOVINKA Max factor FACEFINITY bronzer 
Pro okamžitou zář nabízí bronzer FACEFINITY super roztíratelný finish, který nebude na tváři vytvářet nechtěné mapy. Tento luxusní bronzer je dostupný v jednom univerzálním odstínu.

Foto: archiv webu

Make up je základ, nezapomeňte také na své krásné oči!

Vytvořte si jakýkoliv váš vytoužený look se třemi novinkami od Max Factor – úžasně pigmentovné stíny, vrstvitelná ale úžasně hebká řasenka a jemné a přirozené obočí.

Řasenka DIVINE LASHES tvoří dramatický objem, který zůstává božsky hebký, vrstvu po vrstvě. Díky ultra jemnému kartáčku a lehkému krémovému složení, zůstávají řasy oddělené a bez žmolků, vrstvu po vrstvě, pro přirozeně objemný finish. Nežmolkuje, nerozmazává se, ani nedrolí.

Paletku COLOUR X-PERT soft touch využijete jak před den tak večer. „Cream to powder“ textura vám dopřeje snadné nanášení.

Pro přirozeně plné obočí využijte REAL BROW DUO KIT. Jedinečné pudrovo-krémové složení nezatěžkává obočí a dovoluje vám ho tvarovat a definovat, ať už chcete jemné nebo výrazné.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018