Copyright Alex Rank @ Continental Productions

e-SALON přiveze CITROËN Ë-C4

31. 10. 2022

Velkou předpremiéru zažije na letošním 4. ročníku výstavy e-SALON od 10. do 13. listopadu na výstavišti PVA v Letňanech Citroën ë-C4 X. Tento elektromobil v sobě spojuje eleganci siluety fastbacku, výhody moderního SUV a nadčasový charakter prostorného čtyřdveřového vozu.

IMG_9982
Citroen e:C4: foto Žena v autě.cz

Tato novinka v modelové řadě značky Citroën se nabízí s elektromotorem o výkonu 100 kW / 136 k a dojezdem až 360 km (podle WLTP). K dispozici je rychlé dobíjení na 100 km za 10 min při 100 kW DC.

Ë-C4 X vyniká komfortem na palubě díky exkluzivnímu programu Citroën Advanced Comfort®, který zahrnuje sedadla Advanced Comfort a odpružení Citroën Advanced Comfort®.

Zákazníci ocení velkorysý prostor pro kolena ve 2. řadě a velký zavazadelník o objemu až 510 litrů.

Z dvaceti různých asistenčních systémů řidiče potěší například barevný head up displej, Highway driver assist a moderní infotainement. Elektrický pohon umožňuje nepřetržitý přístup do městských zón v tichosti a bez vibrací.

Nejnovější vozy s alternativními pohony včetně vozů značky Citroën obsadí halu 3, v hale 2 se budou prezentovat všechny exponáty a technologie spojené s elektromobilitou a firmy z oblasti e-TECHNOLOGY. V hale 8 se budou odehrávat testovací jízdy. Po celou dobu výstavy nebude chybět bohatý doprovodný program jak pro odborníky, tak pro širokou veřejnost.

Sdílet článek:

Více na webu Citroen

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018