JAGUAR I-PACE: foto Sabina Kvášová

Editorial: Žena v autě.cz startuje nový projekt

21. 11. 2022

U nás v redakci milujeme život a řízení. Auto je pro nás prostředkem pro plnění rodinných, pracovních povinností, ale i velká zábava. S nárůstem bezemisních aut jsme se v redakci Žena v autě.cz rozhodli připravit pro naše čtenářky a fandy Žena v autě.cz speciální stránku o elektromobilitě. Elenka.cz je inteligentní průvodce moderní ženy světem elektromobility.

Na stránkách ELenka.cz najdete testy nejnovějších bezemisních aut z ženského úhlu pohledu, články o elektromobilech a dobíjení, mapu dobíjecích stanic a kalkulačku s cenou za 1 km jízdy. Nechybějí ani rady pro bezproblémové cestování elektromobilem.

Budou právě ženy průkopnice elektromobility? Proč by ne? Nepotřebujeme zvuk burácivého motoru. Kombinace tichého chodu, bleskurychlé akcelerace, snadného řízení a zároveň nulových emisí si umí nás ženy získat. Věříme, že vás tato e-jízda bude bavit jako nás v redakci.

Neváhejte nám zaslat vaše jízdní dojmy či komentář, co na Elenka.cz zlepšit.

Sabina Kvášová, šéfredaktorka

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018