Zdroj: fotobanka automobilky Citroen

Elektrické Berlingo přijíždí

2. 11. 2021

Oblíbený lehký dodávkový vůz nabízí i ve své elektrické verzi rodinám a příznivcům aktivního životního stylu velkou svobodu pohybu a bezkonkurenční praktičnost. Elektrické Berlingo je zejména pro zákazníky, kteří často bydlí v rodinných domech se snadným přístupem k dobíjecí zásuvce a je pro ně důležitá otázka rozpočtu a životního prostředí.

ë-Berlingo má dojezd až 280 km* a díky motoru o výkonu 100 kW/136 k poskytuje plynulou a tichou jízdu. Je k dispozici ve dvou délkách a může pojmout až 7 osob. Nabízí 3 samostatná zadní sedadla, multifunkční přepravní systém Modutop® i otevírací zadní okno.

ë-Berlingo je moderní, vybavený head-up displejem, novým 10″ digitálním displejem s vysokým rozlišením a veškerými užitečnými technologiemi pro každodenní život.

Zdroj: fotobanka automobilky Citroen

Zákazníci si mohou vybrat délku svého vozidla: krátká verze M 440 cm a dlouhá verze XL 475 cm. Obě verze mají díky výšce do 190 cm přístup na všechna parkoviště. Velikost M je k dispozici ve 4 verzích Live Pack, Feel, Feel Pack a Shine. Velikost XL je k dispozici ve verzi Feel Pack. V České republice je nyní možné objednat ë-Berlingo za cenu od 790 000 Kč včetně DPH.

Sdílet článek:

Více na webu Citroen

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018