Ford Mustang Mach-E: foto Ford Norway

Elektrický Ford Mustang Mach-E

30. 9. 2022

Elektromobil Ford Mustang Mach-E 1s karoserií SUV zažívá svůj debut. Navíc nyní přináší rozšířené asistenční funkce spolu s novými komfortními a designovými prvky.

Ford Mustang Mach-E
Ford Mustang Mach-E: foto Ford Norway

Mustang Mach-E je nyní standardně vybaven inteligentním automatickým tempomatem 2.0, který s využitím údajů z navigačního systému a přední kamery reguluje rychlost jízdy nejen podle dopravních značek, ale i s ohledem na blížící se zatáčky a křižovatky.

Zároveň došlo ke zvýšení nejvyšší přípustné hmotnosti přívěsu z 1000 na 1500 kg. Tento údaj se vztahuje na Mustang Mach-E s 91kWh akumulátorem.

All-Electric Ford Mustang Mach-E
Ford Mustang Mach-E: foto Ford

Zákazníci Mustangu Mach-E mohou ode dneška vybírat ze širší nabídky variant a možností personalizace. Výbava Premium, která byla dříve dostupná pouze pro modely s pohonem všech kol, je nyní nabízena rovněž pro modely s pohonem zadních kol a volitelným 91kWh akumulátorem.

Obsahuje 19palcová kola z lehké slitiny, adaptivní LED světlomety s funkcí neoslňujících dálkových světel, 2 v osmi směrech elektricky seřiditelná přední sedadla a červené brzdové třmeny v kombinaci s černými detaily exteriéru.

Sdílet článek:

Více na webu Ford

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018