Elektrojízda s Citroën e:C4

Žena v autě.cz právě rozjíždí velkou jarní soutěž! Vyhrajte CITROËN Ë-C4 na celý víkend s neomezeným nájezdem kilometrů! Celý máj soutěžíme o tento pěkný elektromobil a také tři plné batohy CITROËN.

c4
CITROËN Ë-C4

Jízda autem na elektřinu má své nepopiratelné kouzlo. Projeďte se elektromobilem i Vy. Není to žádná věda, naopak. Jen tiše nastartujete, přidáte plyn a už jedete ekologicky…

CITROËN Ë-C4 umožňuje každodenní čistě elektrickou jízdu v naprostém pohodlí a dokonalé izolaci od ruchu okolí. Tichý provoz, plynulá a komfortní jízda, měkkost odpružení, pohodlná sedadla Advanced Comfort, absence vibrací z motoru, ergonomie a snadné ovládání funkcí vozu i specifické služby, to vše přispívá ke zvýšení pohodlí cestování.

Zkuste své štěstí a odpovězte na tři jednoduché otázky níže. Vyhrajte elektromobil na víkend nebo jeden ze tří sportovních batohů, který je plný dárků CITROËN (láhev na kolo, autoforma na pečení, USB, model aut, propiska…). Zažijte s námi elektrizujcí jízdu!

Sdílet článek:

Pro vstup do soutěže a zodpovězení otázek se prosím přihlaste pod svým uživatelským jménem a heslem.

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018