Zdroj: archiv webu

Hlas žen Valentino Voce Viva

16. 10. 2020

„Buďte sami sebou, milujte, kým jste a nikdy se nevzdávejte svých snů.“ To jsou slova Lady Gaga, která se stala ambasadorkou nové vůně Voce Viva. Valentino Voce Viva reprezentuje hlas, který vyzývá všechny ženy, aby žily své sny a inspirovaly ostatní, zatímco oslavuje individualitu každé z nich.

Foto: archiv webu

Lady Gaga je hlasem generace, který inspiruje miliony lidí po celém světě již déle než jednu dekádu. Se značkou Valentino přitom tato zpěvačka sdílí více než jen italský původ. Lady Gaga ztělesňuje respekt k individualitě každého z nás a odvahu být tím, kým doopravdy jste. Reprezentuje tak stejné hodnoty jako Valentino.

Valentino uvádí Voce Viva, vůni s vlastním hlasem, která oslavuje individualitu a jedinečnou vnitřní sílu každého z nás. Valentino prostřednictvím Voce Viva vyzývá ženy, aby se nebály pojmenovat svá nejtajnější přání, inspirovaly ostatní a byly samy sebou. Vůně je tak propojením mezi Vaším hlasem a Vaší vůní. Stejně jako hlas je i vůně něčím osobním a intimním. Proto vůně vzdává hold hlasu každé ženy jediným prohlášením: Můj hlas. Má síla. Voce Viva Eau de Parfum je oslavou rozmanité ženskosti, typické pro značku Valentino.

Za květinovou dřevitou vůní, která oslovuje každou ženu k oslavám vlastního hlasu, stojí parfuméři Honorine Blanc a Amandine Clerc Marie. Vůně se otevírá italským bergamotem, který je zjemněný mandarinkou. Pomerančový květ a gardénie tvoří bohatý květinový buket vůně, zatímco mech přináší neočekávanou intenzitu ve spojení s vanilkou. Jemný květinový buket se díky intenzivnímu akordu mechu stává až návykovým. Vůně tak nechává každou ženu zářit energií naplnění a sebevědomí.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018