Zdroj: archiv webu

Hyundai v Ženevě představí i30 Wagon

4. 3. 2017

Po představení krátké verze se světlo světa dočkala také praktičtější verze kombi, u Hyundai označená jako Wagon. Zákazníky nejvíce bude jistě zajímat velikost zavazadlového prostoru, který oproti minulé generaci narostl a ve výbavě se nově objevila je řada moderních technologií.

Základní objem činí slušných 602 litrů zavazadlového prostoru. Po sklopení zadních sedadel naroste kapacita až na 1650 litrů. Technologická výbava auta je totožná s hatchbackem, najdeme zde full-LED světlomety, bezdrátové nabíjení telefonu, parkovací kameru nebo 8palcový dotykový displej s podporou Android Auto a Apple CarPlay. Bezpečnostní asistenti jsou zastoupeni v podobě systému nouzového brzdění, hlídání mrtvého úhlu, adaptivního tempomatu, a řadou dalších věcí.

Základní motor bude litrový tříválec o výkonu 120 koní, vrchol benzinových motorů bude představovat přeplňovaný motor 1.4l se 140 koňmi. Z dieselů bude v nabídce pouze motor 1.6 l, a to v naladění na 95, 110 nebo 136 koní. Řazení bude buď šestistupňový manuál, nebo sedmistupňová automatická dvouspojka. V druhé polovině letošního roku bychom se měli dočkat ještě ostré verze i30 N. Provedení Wagon se poprvé naživo představí návštěvníkům právě v Ženevě.

 

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018