Zdroj: archiv Vandastore.cz

Ideální kočárek na cestování

23. 8. 2017

Lehounký, skladný a hlavně skvěle ovladatelný. To je jen pár prvních věcí, které byste měli o kočárku Bugaboo Bee 5 vědět. Kromě toho, že váží jen 8,9 kg, což je na kočárek dost málo, je taky velmi jednoduše skladatelný. Stačí vám jedna ruka, pár okamžiků, a kočárek je krásné složený v kufru. A nejenom to, díky tomu, jak je roztomile malý, zároveň ale i prostorný, ho můžete složený nést v jedné ruce jako nic.

Jestli se vám vejde do kufru? To si pište že ano, tenhle kočárek se vejde „skoro“ do každého auta. V základu je to kočárek pro batolátka – tedy pro děti co už dokážou v kočárku sedět, má totiž jen sportovní sedačku. Dá se ale samozřejmě pořídit i hluboká korbička, do které můžete vložit i vaše novorozené dítě.

Největší předností Bee 5 je jeho skvělá ovladatelnost. Můžete ho v naprostém klidu ovládat jednou rukou a druhou ruku máte přitom úplně volnou. Má čtyři odpružená kola, tudíž jízda sním je perfektně pohodlná jak pro dítě, tak pro rodiče. Díky jeho 52 cm na šířku projede všude. Nemusíte se bát, že někde uvíznete a nebo se budete horko těžko protloukat mezi ulicemi města. „Bíčko“ je prostě pro lidi, kteří mají rádi život jednoduchý, protože sním vás nic jiného nečeká. 😊

Bee 5 photo Yellow
Zdroj: web Bugaboo

Znáte Bugaboo? Bugaboo je světově proslulá nizozemská značka vyrábějící stylové dětské kočárky. Mezi jejich největší přednosti patří prvotřídní vzhled, funkčnost, nejvyšší kvalita a praktičnost. Tyto vlastnosti si drží všechny jejich kočárky a s Bugaboo se opravdu nemusíte bát vůbec ničeho. Otáčení, prodlužování či sklápění sedáku zabere jen pár vteřin. Potřebujete rychle naskočit na vlak či odjet autem? Elegantně složíte celý kočárek jednou rukou v kuse! Zároveň tak zabere méně místa jak doma, tak na cestách. Bugaboo u svých kočárků nabízí velikou škálu barevných kombinací a vy si tak můžete svůj kočárek vybrat přesně podle sebe. Kočárek je ale nejen vzhledově přizpůsobitelný, můžete si totiž upravit jak výšku madla, výšku sedačky, polohu sedačky (3 polohy), směr sedačky ( po směru nebo proti směru jízdy) či samozřejmě zakotvení předních kol, aby jela jen rovně.😊 A nejen to. Bugaboo nabízí také velkou škálu příslušenství ke kočárku. Začíná to u přebalovacích tašek, které si můžete lehce připevnit ke kočárku, pokračuje to letní prodyšnou stříškou – ta nejlepší ochrana proti slunci, nebo třeba vysoce efektivní pláštěnkou – opět jednoduše připevnitelná, vysoce kvalitní a skladná.

Vlastnosti:

Všechny textilní části jdou prát

Váha 8,9 kg

Šířka rozloženého kočárku: 53 cm

Na kočárek lze jednoduše pomocí adaptérů přidat autosedačku

Stejně tak i hlubokou korbu pro ty nejmenší

Bee (včelka) je prostě skvělý kočárek. Pokud vás zaujal a chtěli byste o něm vědět víc, určitě navštivte naše webové stránky, kde se o něm dozvíte ještě spoustu informací 😊.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018