foto: adidas

Ideální kosmetika při cvičení

24. 2. 2023

Navzdory pozitivnímu benefitu pro naše těla může pravidelné cvičení a s ním spojené sprchování vést k napětí kůže. Adidas vyvinul inovativní řadu aktivních deodorantů a produktů do sprchy, které pomáhají kůži v obnově hydratace.

Deep-Energy-RO-Velky
adidas roll-on: foto adidas

Deodoranty a produkty do sprchy z řady Active Skin & Mind byly pečlivě vědecky vyvinuty tak, aby společně fungovaly jako aktivní podpůrný systém. Před fyzickou aktivitou naši pokožku i mysl připraví, po tréninku poskytne osvěžení a uvolní mysl.

Energy-Kick-SG.jpg_-Velky
adidas sprchový gel: foto adidas

Produkty z dermatologicky testované řady Active Skin & Mind obsahují unikátní komplex glycerolu a kyseliny hyaluronové. Tyto ingredience, přirozeně aktivní v pokožce, pomáhají s rychlým obnovením hydratace a chrání před jejím vysušováním. Produkty obsahují navíc přírodní esenciální oleje podtrhující holistické spojení těla a mysli. Esenciální oleje probudí před tréninkem vaše smysly a po něm pomohou pokožce i mysli zůstat svěží a zrelaxované.

O tyto produkty můžete mimochodem soutěžit také v naší aktuální soutěži.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018