Zdroj: fotobanka automobilky Jaguar

Sportovní Jaguar F-Type na sobě stále pracuje

19. 1. 2017

Model F-Type dostal pro modelový rok 2017 nové šestiválcové motory se 400 koňmi, 20palcová kola jako standard a pro nadšence i možnost zaznamenávat jízdu na akční kameru.

Podmanivý Jaguar F-Type inovuje a je ho možné pořídit už ve 28 variantách. Mezi nimi je v nabídce i zcela nová verze 400 Sport – kupé i roadster.Ta se nabízí dokonce i jako čtyřkolka. Osmistupňový automat je jednou možností volby, stejně jako přeplňovaný šestiválcový motor 3.0 litru se 400 koňmi. F-Type 400 Sport obouvá 20palcové ráfky a zvenčí i uvnitř najdeme nové plakety. Nový je rovněž 8palcový displej s multimediálním systémem Touch Pro s vylepšeným parkovacím asistentem, který nyní dokáže zaparkovat zcela autonomně.

Foto 2
Zdroj: fotobanka automobilky Jaguar

Novou výbavu doplňují také plnohodnotná LEDková světla, nebo nabídka příplatkových sedadel, která jsou o 8 kilogramů lehčí než standardní a mohou být doplněna o různé dekory. Technickou novinkou je aplikace ReRun, která byla vyvinuta ve spolupráci se společností GoPro. Umožňuje živý přenos ze sady kamer, stejně jako umí uchovat záznam a posléze jej umístit třeba na sociální sítě. Kromě obrazu systém zaznamenává telemetrická data jako rychlost, přetížení či natočení volantu. Prodej inovované řady F-Type odstartuje v příštích měsících, české ceny nejsou zatím známy.

Foto 3
Zdroj: fotobanka automobilky Jaguar
Sdílet článek:

Více na webu Jaguar

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018