Zdroj: archiv webu

Jak bojovat se stresem?

16. 11. 2020

Letošní listopad se nese v duchu obrany před stresem. Psychický stres se podílí na vzniku řady civilizačních chorob. Často je nepřímo spojován i s problematikou rakoviny, obezity, kardiovaskulárních onemocnění a cukrovky. Společnost Form Factory v rámci svého projektu #HealthFactory představí svůj přístup k řešení stresové zátěže formou aktivního pohybu a speciálních online workshopů.

Foto: archiv webu

Stres dnes působí prakticky na celou populaci a především v dnešní komplikované době a izolaci může vyvolat řadu změn v psychice i na těle. Nový přístup ke zdraví a fitness, který společnost Form Factory prosazuje jako ucelený koncept je určen pro všechny věkové skupiny. Díky komplexnímu přístupu ke cvičení, stravě a zdravému životnímu stylu představuje budoucnost fitness jako vhodného nástroje pro prevenci řady civilizačních chorob.

V rámci předcházení a řešení stresu zařazuje Form Factory do svého programu online skupinových lekcí řadu cvičení, která pomáhají stresu předcházet nebo ho eliminovat. V listopadu se tak návštěvníci digitálního portálu fitness.formfactory.cz budou moci aktivně zapojit každý den a cvičit profesionální programy zaměřené na relaxaci a kardio cvičení. Ochuzeni nebudou ani o tipy a rady v oblasti zdravé výživy.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018