Zdroj: archiv webu

Jak často hledáte klíče od auta?

6. 10. 2016

Nemůžete najít klíče od auta, peněženku nebo vaše děti čip do školy… Ráno se díky tomu stává stresujícím momentem dne, který byste nejraději vymazala ze svého diáře.

Jenže: Jde to i jinak. Stačí, když na drobnostech, které se vám nejčastěji zatoulávají na ta nejnemožnější místa, budete mít umístěný přívěsek a v mobilním telefonu k němu nahranou přehlednou aplikaci. Rychle, jediným kliknutím, zjistíte, kde se předmět naposledy nacházel, případně si danou věc najdete po zvuku, který přívěsek vydává. Je také dobré vědět, že se jedná o unikátní českou aplikaci, s plnou technickou podporou.


Jednoduché, praktické, funkční. Tedy funkce ovšem ženy příliš nezajímají, co si budeme nalhávat. Je tak třeba dodat, že díky personalizovaným polepům také designové a sexy. Vytvořte si online jedinečný motiv, díky kterému bude váš přívěsek BEENODE unikátním kouskem, který nebudete chtít ukrývat. Musthave nadcházející sezóny máte právě před sebou. Vyzkoušejte sama, jak vám zjednoduší život.

Víte že, denně strávíte hledáním ztracených věcí 10 minut, ročně je to 61 hodin a za život prohledáte, vlastně ztratíte, 153 dní? Nemáte pocit, že by se taková doba dala využít smysluplněji? Staňte se Beenoďákem a nakládejte se svým časem podle svých představ…

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018