foto: Aspen PR

Kabelka do auta

2. 8. 2022

Žena v autě našla kabelku, kterou nebudete chtít sundat. Je neuvěřitelně praktická, ale také elegantní a neobyčejná. Perfektně se hodí pro výlety ale i na romantickou večeři. Zajet si pro ni můžete do showroomu Vuch na Národní třídě a v síti vybraných prodejců. Žena v autě.cz tam objevila i další kousky…

damska_kabelka_Arina_VUCH-3
Shopper kabelka Arina Vuch v barvě bordó: foto Aspen PR

Shopper kabelka Arina Vuch v barvě bordó

Máte slabost pro velké kabelky, ve kterých můžete nosit celou řadu pokladů? Pak je tato vínová kabelka tím pravým kouskem, očaruje vás nejen svou barvou ale i tím, jak je prostorná. Má jednu velkou kapsu na zip i menší boční kapsy na drobnosti. Součástí kabelky je navíc kosmetická taštička s puntíky ve stejné barvě. nabízí dva způsoby nošení přes rameno.

Damska_kozena_kabelka_MARITA_VUCH-1
Hnědá kožená crossbody kabelka Marita Vuch: foto Aspen PR


Hnědá kožená crossbody kabelka Marita Vuch

V dámském šatníku by rozhodně neměla chybět kabelka, která je vyrobena z pravé kůže. Proč? Kůže kabelce propůjčuje luxusní vzhled a je zárukou toho, že kabelka bude sloužit řadu let. Kabelka Marita je vyrobena z hnědé kůže, má vnější i vnitřní kapsičku na zip a vnitřní přihrádku bez zapínání na drobnosti. 

Damska_kabelka_WESLEY_VUCH-5
Pudrová crossbody kabelka Wesley Vuch: foto Aspen PR

Pudrová crossbody kabelka Wesley Vuch

I obyčejný outfit v podobě riflí, bílého trička a bílých tenisek může být neobyčejný. Stačí ho doplnit o elegantní pudrovou kabelku Wesley. Je vyztužená, takže drží svůj tvar. Má vnitřní kapsičky na drobnosti na zip i bez zapínání. Vybavena je také zdobeným crossbody popruhem.

K dostání je za 999 Kč na www.vuch.cz, v showroomu Vuch na Národní třídě a v síti vybraných prodejců.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018