FOTO: Starbucks CZ

Káva, pro kterou si můžete chodit furt

15. 7. 2022

Horké slunečné dny jsou tu a pobyt venku si nejvíce užijeme s osvěžujícím nápojem v ruce. Letní nabídka v kavárnách Starbucks je opravdu pestrá. Svůj nápoj si navíc můžete nechat připravit do znovu použitelných nádob z nové letní pestrobarevné kolekce.

1
FOTO: Starbucks CZ

LETNÍ LEDOVÉ KÁVY

Cold Brew je jednoznačným favoritem během každého léta. Připravuje se čerstvé každý den. Pomalu se louhuje ve studené vodě po dobu dvaceti hodin.

Jednou ho ochutnáte, a už jeho nezaměnitelné chuti nedokážete odolat. Pro ty, kteří preferují kávu s mlékem, je Cold Brew dostupné i ve verzi Cold Brew Latte. Pro ty, kteří rádi zkoušejí nové kombinace, je i ve verzi Salted Caramel Cream Cold Brew. Tato letní kávová novinka je oslazená nádechem vanilky a doplněná bohatou smetanovou pěnou s příchutí slaného karamelu.

Dáváte-li přednost jemné chuti kávy Blonde Roast, dopřejte si ji během letních dnů ve spojení s ovesným nápojem a sirupem z hnědého cukru. Iced Brown Sugar Oat Shaken Espresso je navíc naprosto veganský!

Z pestrých barev a letních motivů lahví, cold cupů a znovu použitelných sklenic Reusable Cups si vybere skutečně každý. Pokud si navíc v kavárnách Starbucks necháte připravit nápoj do vlastní sklenice, ušetříte vždy 10 korun a přispějete k ochraně přírody. Vychutnejte si své ledové osvěžení udržitelně a stylově!

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018