Zdroj: archiv webu

Když sezení za volantem nebo pc bolí

10. 9. 2020

Sedavý nebo kancelářský způsob práce je dnes významným faktorem, který přispívá k rozvoji některých onemocnění pohybového aparátu. Pro lidské tělo není dlouhodobé sezení přirozené a dochází při něm k řadě negativních důsledků jako např. předsun krční páteře, vyklenující se hrudník směrem dozadu, dlouhodobá změna úhlu v kyčelním kloubu.To má za následek předsunutí ramen a celkové přetížení svalové soustavy.

Foto: archiv webu

Koncept #HealthFactory přichází s kompletně novým pohledem na fitness a aktivní pohyb a vytváří nové možnosti propojení sportu a doplňkových aktivit s prevencí a zmírňováním nejčastějších civilizačních chorob.

Síť fitnesscenter Form Factory se teď v září zaměří na program pro prevenci a nápravu omezení vznikajících při pasivním způsobu života a práce. Součástí měsíčního programu je zařazení speciálních skupinových lekcí, například fyzio-jógy, zaměřených na zdravá záda, střed těla, stabilizaci a mobilitu svalového aparátu.

Foto: archiv webu

V 15 klubech Form Factory budou tyto zdravotní a speciální skupinové lekce k dispozici pro všechny návštěvníky. Kromě toho Form Factory připravuje série tematických článků, videí a živý streaming cvičení v rámci nově spuštěného online portálu fitness.formfactory.cz. Pokud máte problémy se zády, doporučujeme rozhodně mrknout na web a ideálně i se ve Form Factory zastavit.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018