Kia Niro: testování vítězky Marcely

Kia Niro pohledem vítězky soutěže

18. 3. 2024

Na listopadovém veletrhu čisté mobility e-Salon si vítězka naší měsíční soutěže paní Marcela přišla osobně převzít klíčky od elektromobilu Kia Niro. Následující týden pak Niro otestovala. Přečtěte si její postřehy z jízdy s Kia Niro, které loni zvítězilo v mezinárodní anketě Světové ženské auto roku WWCOTY.

IMG_7779-ve-velke-velikosti
Kia Niro: testování vítězky Marcely

První seznámení se s elektrickým vozem popisuje vítězka následovně: „Bylo to jak první rande. Šimrání v žaludku a očekávaní co bude a jak to bude. A pak strach z toho to nikde neodřít.“

Jak jízdu v novém voze vítězka Marcela zvládla?

„Trvalo mi tři jízdy dostat Niro tzv. do ruky, vědět kam sáhnout a uklidit svůj tep,“ hodnotí počáteční respekt z vozu paní Marcela.

Dobíjení elektromobilu brala vítězka jako dobrodružství:

Vlastně to není žádná věda jezdit s elektromobilem. V aplikaci jsem rychlým pohledem hned věděla, zda je u dobíječky volno nebo ne. Protože jsem dobrodruh, vyzkoušela jsem si jak pomalé tak rychlé dobíjení.

Při samotném dobíjení jsem ocenila prakticky umístěný dobíjecí port, který je u Kia Niro vpředu na masce vozu.“

Snimek-obrazovky-2024-03-14-v-11.29.18
Kia Niro: testování vítězky Marcely

Kia Niro je za mě auto přesně pro ženy. Není to auto jen do města. Je to skvělý společník i na dálnice. Sedíte výš, máte perfektní výhled, dynamika jízdy je skvělá.

Vyhřívaní volantu a sedaček a promítaní navigace na přední sklo je sen každé ženy,“ uzavírá paní Marcela své testování Kia Niro. A těší na další možnost někdy další elektromobil vyzkoušet.

Sdílet článek:

Více na webu Kia

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018