foto Bageterie Boulevard

Konečně dobrá svačina na cestě

6. 4. 2023

Cesta autem bývá náročná. A to nemluvíme o hladu, který zákonitě během řízení hrozí. To pak přijde řada i na nezdravý fastfood. Za takový životní styl vám tělo nepoděkuje. V Česku se konečně blýská na lepší časy. Bageterie Boulevard totiž otevřela 2 nové pobočky BB Drive. V Praze na Českomoravské ulici a na dálnici D1 u exitu 66 Loket je k dispozici i dětský koutek, nabíječka pro elektromobily nebo venkovní zahrádka.

Kvalitní gastronomie na českých silnicích

Nabídka občerstvení na českých silnicích byla dosud omezená především na americké fast foody. Bageterie Boulevard to chce změnit a do několika let by chtěla získat v oblasti drive-thru výraznější podíl.

„Chceme českým řidičům nabídnout možnost kvalitního stravování na cestách. Naše restaurace totiž nejsou typické fast foody, které dnes většinově obklopují dálnice. Svůj koncept nazýváme exprès gourmet, protože spojuje vysokou evropskou gastronomii a rychlou obsluhu. Díky tomu nabízí bageterie ideální model občerstvení během jízdy,“ vysvětluje Jiří Štěpánek, Provozní ředitel Bageterie Boulevard.

Bageterie-Boulevard-Ceskomoravska_drive-thru-Velky

Úspěšný český řetězec expanduje na české dálnice

V tuto chvíli má Bageterie Boulevard již 6 BB Drivů, kromě dvou nově otevřených se nacházejí v Plzni v Borských polích, ve Vestci u Prahy, na dálnici D5 v obci Rudná a v Praze na Hornoměcholupské ulici. Do 5 let plánuje řetězec postavit na českých silnicích dalších 8 poboček.

Koncept exprès gourmet odpovídá na rostoucí zájem Čechů o zdravý životní styl. Bagety, polévky i saláty připravují kuchaři vždy z čerstvých surovin, v nabídce má řetězec i bezlepkové pečivo a celou řadu jídel pro vegetariány a lidi se specifickými stravovacími návyky.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018