Zdroj: archiv webu

Kosmetika na cesty

16. 7. 2016

Milé dámy, asi každá víme, že balení na cesty pro nás často může představovat velkou výzvu. Představa, že máme zabalit tolik nezbytných věcí do tak malého kufru, je doslova děsivá. Zatímco oblečení nakonec nějak usměrníme a vezmeme si opravdu jen to „nutné“, u kosmetiky kompromisy dělat nejdou. Našim drahým polovičkám se to sice těžko vysvětluje, ale zredukovat obsah naší kosmetické taštičky je prostě nemožné, protože zkrátka vše potřebujeme nebo se to alespoň jednou může hodit. Naštěstí Marionnaud na všechny cestovatelky myslí a má připravené speciální cestovní sady, či malá balení. Dokonce mají i cestovní set obalů, a tak kosmetiku můžete vzít bez obav i do letadla. Praktická sada se prodává za 249 Kč a obsahuje dvě lahvičky 50 ml, 20 ml a 15 ml dózu a  špachtle. K dostání je i tzv. Beauty set, se kterým budete vždy perfektně upravená. Stojí 329 Kč a obsahuje zrcátko, pinzetu, mini pinzetu, kartáč na řasy a na obočí.

Marionnaud_Travel set
Foto: archiv webu

Marionnaud_Beauty  set
Foto: archiv webu

Dále je vhodné vybavit se matujícími papírky. Kdo již přišel na jejich kouzlo, tak ví, že jsou skvělým pomocníkem na cestách, kdy se při přesunech z klimatizovaných prostředků do tepla mohou vytvořit lesklé plochy. Skvělý je také skládací kartáč se zrcátkem, abyste byla vždy krásná a dokonale upravená. Praktickým pomocníkem je atomizér, který se snadno plní a díky okénku  vidíme kolik vůně ještě zbývá.  Marionnaud ví, jak důležité je správné odlíčení, a tak pro vás má přírodní odličovače v malém cestovním provedení. A posledním pomocníkem na cesty je sada malých hydratačních krémů. A teď už hurá na cestu, protože s těmito vychytávkami budete mít bezchybnou pleť, ať už jste kdekoliv.

 

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018