Na cestě s Fjällräven

Milujeme cestování a pohodlné oblečení k němu patří. Žena v autě.cz spouští přes léto soutěž s Fjällräven. Ikonická značka dbá na to, aby jejich outdoorové oblečení mělo univerzální použití a materiály byly funkční, odolné a udržitelné. Soutěžte s námi o praktický mini batoh, čelenku nebo tastičku a zkuste své štěstí.

fjall
Foto: Fjallraven

FJÄLLRÄVEN je jednou z nejznámějších outdoorových společností ve Švédsku a také jedním z předních dodavatelů outdoorového oblečení a vybavení ve Skandinávii.

Společnost, kterou založil Åke Nordin v roce 1960 v malém městečku Örnsköldsvik na severu, vždy se zapálením pracovala na tom, aby lidem usnadnila pobyt v přírodě. 

Na co se v naší soutěži můžete těšit? Tak například je ve hře pohodlná čelenka Abisko Wool z měkké směsi vlny merino a polyesteru nebo praktická taštička s popruhem Vardag Pocket. Vejdou se do ní všechny nezbytnosti, které s sebou potřebujete na cestách.

kanken_sling_23797-501_f_main_fjr
taška Sling: foto Fjällräven

Jako hlavní cena v soutěži je malá taška Sling přes rameno, která svým vzhledem odkazuje na klasický batoh Kånken. Má klasický tvar tašky „crossbody“ a praktický úložný prostor. Malá kapsa na zadní straně je ideální k uložení telefonu nebo jiných drobností, které potřebujete mít po ruce.

Přihlaste se do soutěže a odpovězte na jednoduché otázky. Držíme vám palce a přejeme vám krásné léto! 

Pro vstup do soutěže a zodpovězení otázek se prosím přihlaste pod svým uživatelským jménem a heslem.

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018