DS 7 a Lucie Borhyová: foto Jaroslav Urban

Lucie Borhyová jezdí prémiovým SUV

21. 8. 2023

Lucie Borhyová, moderátorka TV Nova, si oblíbila SUV vozy a speciálně francouzskou, prémiovou značku DS. Extravagantní styl Lucii sluší. Podívejte se na její nové fotky s modelem DS 7 v perleťové bílé barvě v outfitech od návrhářky Natali Ruden.

JARA5819_II-ve-velke-velikosti

Lucie Borhyová o své DS 7 říká: „Mám ráda věci, které mají nejen funkci, ale i něco navíc.  Proto mi DS vyhovuje svým příběhem, neotřelým designem, komfortem a hlavně francouzským šarmem.

Ve své DS 7 jsem najezdila už více než 40 tis km a vůz je po všech stránkách přesně takový, jak potřebuji a jak se mi líbí a navíc je i ekologický. Po Praze jezdím jedině na elektřinu, auto dobíjím doma ze zásuvky každý den, jednoduše jako mobilní telefon.“

DS 7 a Lucie Borhyová: foto Jaroslav Urban
DS 7 a Lucie Borhyová: foto Jaroslav Urban

Lucii Borhyovou můžete potkat v bílé DS 7 ve verzi Opera s plugin hybridním pohonem E-TENSE o výkonu 300k, s automatickou osmistupňovou převodovkou EAT8 a s pohonem 4×4.

Výběr této motorizace je dokladem Lucčina otevřeného přístupu k mobilitě. Jedná se o plugin hybrid. Variantu pohonu, kdy se zejména po městě pohybujete čistě na elektřinu a auto dobíjíte ze zástrčky. Výhodou kromě nulových emisí CO2 a nulových dálničních poplatků je bezplatné parkování na modrých zónách v centru Prahy. Na delších trasách pak nejste limitováni dojezdem na elektřinu, neboť je naplno využíván benzinový motor.

052A5033_II-ve-velke-velikosti

Vůz je vybaven tak, aby i na dlouhých cestách poskytoval maximum pohodlí všem cestujícím, což umí perfektně díky systému DS Active Scan Suspension, jež pomocí kamery zabudované v čelním skle monitoruje vozovku před vozem a potřebné informace přenáší na jednotlivá kola, aby tlumiče ihned reagovaly.

S interiérem ve stylu Opera, s čalouněním v kůži Nappa s prošíváním v designu náramkových hodinek Channel 12, vyhřívanými a chlazenými předními sedadly, zabudovanou navigací a zpětnou kamerou, světly DS PIXEL LED Vision nebo hliníkovými disky na 20-ti palcových kolech Tokyo je vůz Lucie Borhyové skvěle vybaven.

Sdílet článek:

Více na webu DS

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018