foto: Land Rover

Luxusní Defender 130 Outbound

16. 5. 2023

Za tento Defender by se ani James Bond nemohl stydět. V nabídce modelové řady Defender se objevuje Defender 130 Outbound. Toto SUV ohromí osmiválcovým motorem a výkonem 500 koní a vzhledem učaruje odkazem na legendární County Exterior Pack pro Defender 1102.

DEFENDER_24MY_130-OUTBOUND_Foto-3-Velky

Nový Defender 130 Outbound je k dispozici výhradně v pětimístném provedení. Nový Defender 130 Outbound nabízí možnost prozkoumat jakýkoli terén ve špičkovém komfortu.

Verze 130 Outbound má k dispozici kufr s obsahem 1 329 litrů. Téměř rovná podlaha zavazadlového prostoru (s délkou 1,267 m za druhou řadou sedadel) snadno pojme vše od neoprenového oblečení a tašek s výstrojí až po kempinkové a horolezecké vybavení.

DEFENDER_24MY_OUTBOUND_Foto-2-Velky

Díky jedinečným vylepšením designu karoserie vynikne Defender 130 Outbound všude, kde se objeví. K dispozici je decentní, účelný vzhled s nárazníky a mřížkou chladiče v matné černé barvě Shadow Atlas, zatímco boční výdechy jsou antracitové.

Pro doplnění designu verze Outbound jsou k dispozici 20palcová kola v lesklé černé barvě a 22palcová kola v matném provedení Shadow Atlas Matt.

Schopnosti pohonu všech kol zajišťuje osvědčený inteligentní systém pohonu všech kol Defenderu a systém Terrain Response 2. Součástí standardní výbavy jsou rovněž elektronicky řízené pneumatické odpružení a systém Adaptive Dynamics. Pokročilé systémy pro jízdu v terénu zajišťují bezproblémový a jistý průjezd jakýmkoli terénem.

Defender 130 Outbound může táhnout přívěs o hmotnosti až 3 000 kg. To znamená, že lze snadno táhnout vše od vodních skútrů a člunů až po karavany a přívěsy. Tažení je jednodušší díky pneumatickému odpružení. Za pomoci přepínačů na vnitřní straně dveří zavazadlového prostoru můžete zvedat a spouštět záď vozidla.

Defender 130 Outbound je k dispozici s motory Ingenium – zážehovým P400 a vznětovým D300. Oba jsou vybaveny mild-hybridním systémem (MHEV) pro optimální výkonnost a spotřebu paliva.

Sdílet článek:

Více na webu Land Rover

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018