Zdroj: archiv webu

Voňavá inspirace na Vánoce

12. 11. 2016

Pokud už začínáte přemýšlet o tom, co komu pořídit na Vánoce, tak se můžete inspirovat u dárkových sad přírodní kosmetiky. Luxusní oleje, pečující krémy, voňavé svíčky, peelingy a pěny ocení prostě každý. Možná i vy tam najdete něco, o co si rádi napíšete Ježíškovi.

balicek2
Foto: archiv webu

Pokud hledáte dárek pro kolegu, o kterém víte, že si hýčká svoje auto, vyberte dárkovou sadu, jejíž součástí je i luxusní vůně do auta. Trendy kamarádku zase potěší pečující balíček, ve kterém najde módní přívěsek na klíče či pěkný zápisník. Vybírat můžete vždy ze sad od velikosti S až XL. S dárkovými sadami Rituals se už nemusíte starat ani o balení dárku.

balicek3
Foto: archiv webu

Můžete je darovat tak, jak je koupíte – v luxusních krabicích s ozdobnou mašlí. Ty jsou záměrně vymyšleny tak, aby je obdarovaní dál používali v kanceláři nebo v domácnosti a neplýtvalo se tak zbytečně materiály. Hodí se třeba na šperky a jiné drobnosti.

balicek1
Foto: archiv webu

Více na www.rituals.cz.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018