Zdroj: fotobanka automobilky Hyundai

Nápaditější Hyundai i10

9. 10. 2016

Hyundai i10 přichází ve vylepšené podobě s přepracovanou kaskádovitou maskou chladiče i s novými prvky aktivní bezpečnosti a konektivity.

Změny exteriéru nové i10 se dotkly kromě masky chladiče také světlometů s kruhovým LED podpisem pro denní svícení. Záď se vyznačuje novým designem nárazníku, novou černou ozdobnou lištou a kruhovými mlhovkami, které opakují motiv designu přídě.

hyundai_i10_interior
Zdroj: fotobanka automobilky Hyundai

Interiér omlazené i10 je možný nově doplnit o červené čalounění, vybrat lze navíc pro všechny stupně výbavy modrou, oranžovou, béžovou a černou barvu interiéru. Zásadní změnou je nový multimediální systém se 7“ dotykovým displejem a všemi možnými protokoly pro spojení chytrého telefonu. Vůz nabízí zavazadlový prostor s objemem 252 litrů, což je jedna z nejnejvětších v daném segmentu. Pod kapotou nalezneme dvojici známých zážehových motorů 1,0 litru a 1,25 litru, které jsou spojené s 5 stupňovým manuálem, nebo 4 stupňovým automatem. Nový i10 bude také nabízen ve verzi s pohonem na LPG.

hyundai_i10_7_8_rear
Zdroj: fotobanka automobilky Hyundai

Sdílet článek:

Více na webu Hyundai

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018