Zdroj: fotobanka automobilky DS Automobiles

NATALI RUDEN jezdí v nízkoemisním DS 7 CROSSBACK

25. 5. 2021

O tom, že je značka DS kreativní a oslovuje tvůrčí osobnosti, svědčí v Česku spojení této značky s přední módní návrhářkou Natali Ruden. Ta letos přesedlala do nového modelu s plug in hybridním pohonem DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4. Na showroomu DS Store tak vznikla série fotografií, které propojují svět módy a aut.

Zdroj: fotobanka automobilky DS Automobiles

„Tichý a komfortní provoz umocněný navíc jedinečným designem vně i uvnitř mého vozu mě nepřestávají bavit. Po Praze jezdím výhradně na elektrický pohon. Přes noc v klidu doma svůj vůz plně dobiji a tak mám dobrý pocit nejen z velmi nízkých nákladů na provoz, ale i z toho že šetřím životní prostředí. DS je plná pohodlí, kvalitních materiálů, působí velice luxusně. Vyzkoušela jsem si už i menší model DS 3 CROSSBACK, který je snad ještě avantgardnější než moje DS 7. Do města je skvělý, ale já zůstávám věrná své zlaté DS 7, která je pro mé potřeby i delších cest přece jen všestrannější“ vysvětluje Natali Ruden.

Její vůz je plně vybaven tak, aby i na delších cestách poskytoval maximum pohodlí díky systému odpružení DS Active Scan Suspension, nočnímu vidění DS Night Vision nebo možnosti poloautonomního řízení DS Connected Pilot. Interiér je proveden ve stylu Rivoli, se světlým koženým čalouněním Claudia a vyhřívanými předními sedadly, zabudovanou navigací a zpětnou kamerou, světla DS LED Vision nebo specifické hliníkové disky na 19-ti palcových kolech dotvářejí jedinečný charakter vozu a zpříjemňují jízdní zážitky.

Zdroj: fotobanka automobilky DS Automobiles

Modely Natali RUDEN jsou nafoceny přímo na samotné Natali RUDEN a ke spolupráci jsme tentokrát přizvali i herečku Lenku Vacvalovou. Ta na fotografiích předvádí mimo jiné i model oblečení inspirovaný maskou vozů DS.

Sdílet článek:

Více na webu DS

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018