Zdroj: archiv webu

NEJLEPŠÍ AUTO ROKU Z POHLEDU ŽEN

13. 1. 2022

Internetový magazín Žena v autě.cz startuje 3. ročník unikátní ankety o nejlepší auto roku očima žen. Cílem ankety AUTO MÉHO SRDCE je ocenit výrazné, nově uvedené vozy na český trh, které nejvíce oslovují ženské publikum. Nominováno je letos 24 modelů.

Zvítězí opět SUV, jako tomu bylo v 1. a 2. ročníku ankety? Nebo auto určené primárně do města? Jsou ženy průkopnice čisté mobility a zvolí elektromobil? Odpověď budeme znát 8. dubna 2022. O to, kdo získá titul AUTO MÉHO SRDCE 2022, rozhodne odborná porota složená ze 14 zkušených novinářek, manažerek a osobností, které mají k autům blízko.

Vyhlášení vítěze AUTO MÉHO SRDCE

Výsledky ankety AUTO MÉHO SRDCE 2022 vyhlásí porota 8. dubna 2021 v rámci doprovodného programu organizovaného naším magazínem na veletrhu v Letňanech. Souběžně zde budou probíhat veletrhy FOR BEAUTY (veletrh kosmetiky, kadeřnictví a nehtového designu), FOR PETS (veletrh chovatelských potřeb pro domácí zvířata) a FOR KIDS (veletrh zaměřený na děti). 

Foto: archiv webu

Nominované vozy v anketě AUTO MÉHO SRDCE 2022

Čistě elektrické SUV Audi Q4 e-tron, BMW iX, KIA EV6, Mercedes EQB, Opel MOKKA-e, ŠKODA ENYAQ, Volvo C40 Recharge a elektromobily do města Dacia Spring, Hyundai IONIQ 5, FIAT 500e.

SUV vozy a crossovery: Citroën C3 Aircross, Ford Kuga PHEV, Jaguar E-Pace, Lexus NX, Nissan Qashqai, RANGE ROVER, Renault Arkana, Suzuki S-Cross, Toyota Yaris Cross a Volkswagen Taigo.

Zástupci třídy hatchbacků: CUPRA Born, DS 4, Peugeot 308 a ŠKODA Fabia.

Hlasování veřejnosti DÁMSKÁ AUTOVOLENKA

Všechny řidičky a milovnice aut mohou online hlasovat o nejlepším autě z ženského úhlu pohledu v přidružené anketě – DÁMSKÁ AUTOVOLENKA. Stačí se seznámit s nominovanými modely, vybrat favorita a odeslat do 9. dubna 2022 svůj hlas.

Inspirací pro anketu AUTO MÉHO SRDCE je mezinárodní anketa The Women World Car of the Year (Světové ženské auto roku). V té má od roku 2019 svou zástupkyni mezi 50 novinářkami z celého světa také Česká republika.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018