Zdroj: fotobanka automobilky Cupra

Nejlepší fotbalistka světa řídí CUPRA

10. 2. 2022

Alexia Putellas je ženskou fotbalovou superstar. Jako hráčka a kapitánka FC Barcelona je držitelkou ocenění Zlatý míč a Nejlepší fotbalistka roku. Nyní se Alexia spojila s progresivní automobilovou značkou CUPRA a společně chtějí posouvat hranice ve stereotypním vnímání mobility i fotbalu.

Rok 2022 znamená jak pro značku CUPRA tak pro vynikající fotbalistku Alexiu začátek nové éry. CUPRA uvádí svůj první 100% elektromobil pod názvem Born. Fotbalové eso také oslavilo výjimečný rok. Alexia získala několik ocenění, včetně Zlatého míče a ocenění Nejlepší fotbalistka roku UEFA a FIFA.

“Jsem hrdá, že v roce 2022 mohu nakopnout spolupráci se značkou CUPRA. Společně chceme nalákat mladé lidi ke sportu a inspirovat příští generace,“ říká o započaté spolupráci Alexia Putellas.

K DNA značky CUPRA patří inovativnost a odvaha. CUPRA se vidí v roli vyzyvatele a reprezentanta nové éru elektrifikace. Podobně fotbalistka Alexia Putellas. Ta narušuje status quo tím, že ve fotbale popularizuje téma zastoupení žen a nově definuje obraz tohoto sportu. Vlastnosti jako emoce a výkon spojují značku CUPRA s touto úspěšnou fotbalistkou.

Značka CUPRA v kampani postupně uvede nová videa s využitím hashtagu #ImpulseOfANewGeneration. Alexia na svých sociálních sítích bude vyzývat, aby se do iniciativy zapojilo prostřednictvím sdílením fotografií na Instagramu co nejvíce sledujících.

Sdílet článek:

Více na webu Cupra

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018