Premiéra DS 3 v Česku: foto Lasík

Nová DS 3 E-Tense

18. 4. 2023

Společnost DS Automobiles v Česku ukázala svůj modernizovaný model DS 3. Prémiový crossover přijíždí s dynamičtější přídí, lepší výbavou a širokou paletou motorů včetně bezemisní varianty. DS 3 se bude prodávat pouze s automatem, a to od 770 000 Kč.

Snimek-obrazovky-2023-04-17-v-15.37.41-Velky-1

Nejviditelnější změny u nové DS 3 se týkají přední části. Nové LED světlomety, které jsou součástí standardní výbavy celé řady, mají dynamický design a dodávají nové DS 3 ostřejší vzhled.

Za příplatek je k dispozici také systém DS Matrix LED Vision s inteligentním automatickým ovládáním dálkových světel pro maximální pohodlí a bezpečnost.

Nová světla pro denní svícení tvoří dvě řady LED diod uspořádaných vertikálně po obou stranách přední části vozu, které vytvářejí výrazný širší podpis v souladu s nejnovějším designovým jazykem DS Automobiles.

TK-DS3-045-Velky
Premiéra DS 3 v Česku: foto Lasík

Profil si zachovává své charakteristické znaky – žraločí ploutev typickou pro DS 3, vysouvací kliky dveří a neviditelné vnější lišty oken. Zadní část vozu je elegantní, světla a víko zavazadlového prostoru jsou decentně zvýrazněna černě lakovanou lištou.

TK-DS3-011-Velky
Premiéra DS 3 v Česku: foto Lasík

DS 3 má nový volant s ovladači asistenčních systémů řízení a tlačítka systému infotainmentu. Nový středový displej s úhlopříčkou 10,3″ s vysokým rozlišením je nyní součástí standardní výbavy a je do něj zabudován nový systému infotainmentu DS Iris System.

Nová DS 3 bude v nabídce se třemi různými typy motorů: elektrickým (dojezd 402 km), benzinovým a dieselovým.

Sdílet článek:

Více na webu DS

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018