2023 Honda ZR-V e:HEV Sport: foto Honda

Nová Honda: model ZR-V

18. 8. 2023

Seznamte se s novým SUV od automobilky Honda. Ceny a termín uvedení zatím sice nejsou známé, ale jak bude tento model vypadat, už víme. Model ZR-V překlenuje propast mezi modelem HR-V a novým CR-V. Jedná se o nejnovější SUV značky Honda, které je standardně dodáváno s velmi uznávanou hybridní hnací jednotkou e:HEV.

2023 Honda ZR-V e:HEV - Group Shot
2023 Honda ZR-V e:HEV – Group Shot

Elegantní design exteriéru modelu ZR-V zaujme nadčasovou kombinací hladkých nepřerušovaných povrchů, které splývají zepředu dozadu, s přesnými mezerami mezi panely a přesně definovanými detaily, jako je ostře rýhovaná čára obvodu.

Nerušivý vzhled, začínající vpředu přes štíhlé světlomety s jasně definovanými osobitými světly a velkou stylizovanou mřížkou chladiče, pokračuje po čistých bocích a vrcholí výrazným zadním nárazníkem a zadními světly, která jsou úhledně integrována do výklopných dveří.

2023 Honda ZR-V e:HEV Sport
2023 Honda ZR-V e:HEV Sport

Rozměry se model ZR-V řadí do středu evropské řady SUV vozů značky Honda. Nabízí výjimečnou prostornost, praktičnost a pohodlí v kompaktním provedení. Při jeho navrhování se konstruktéři společnosti Honda zaměřili na vytvoření stylové, elegantní kabiny, která nenápadně integruje užitečné funkce, maximalizuje jejich přínos.

Výsledkem jejich práce je krásná a zároveň dokonale funkční kabina. Její výhody se projevují ve snadném používání v každodenním životě – má řadu úložných prostorů a užitečných funkcí, například několik nabíjecích USB slotů.

2023 Honda ZR-V e:HEV Advance
2023 Honda ZR-V e:HEV Advance

Dále byly použity vysoce kvalitní materiály, detailní povrchová úprava a jemné osvětlení s cílem vytvořit prémiovou atmosféru.

Nízko posazená palubní deska a vyvýšená středová konzola spolu s plyšovými chrániči kolen a loketními opěrkami navozují cestujícím pocit pohodlí, zatímco sofistikovaná technologie rozhraní ovládání udržuje řidiče a cestující ve spojení s vnějším světem. K dispozici jsou navíc funkce Apple CarPlay a Android Auto.

2023 Honda ZR-V e:HEV Sport
2023 Honda ZR-V e:HEV Sport

Model ZR-V je nejnovější vůz značky Honda, který je standardně vybaven pokročilou sadou technologií Honda SENSING. V kombinaci s komplexním systémem airbagů a působivými výsledky při všech typech kolizí dosahuje model ZR-V vysoké úrovně aktivní i pasivní bezpečnosti.

Honda ZR-V nabízí jedinečnou kombinaci výjimečného výkonu a účinnosti na všech typech silnic, od dálnic po venkovské cesty. Čistý, ale výkonný 2,0litrový čtyřválcový motor s přímým vstřikováním spolupracuje se dvěma elektromotory. Výsledkem je vzrušující výkon, který je obvykle spojován se sportovními hatchbacky.

Sdílet článek:

Více na webu Honda

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018