Zdroj: fotobanka automobilky Audi

Nové modely Audi A5 a S5 Coupé

28. 6. 2016

Nový designérský model z Ingolstadtu je na světě. Audi uvedla novou generaci modelu A5 Coupé. Hned na první pohled na vás zapůsobí svým moderním a vybroušeným vzhledem. Je atletický, sportovní, elegantní a přesvědčí i technickým vybavením v podobě výkonných motorů a inovativních zábavních a asistenčních systémů.

Dynamic photo,  Colour: Florett Silver
Zdroj: fotobanka automobilky Audi

S A5 se můžete proplétat úzkými horskými serpentinami a zároveň si užívat i dlouhých cest po dálnici. U vozu si lze všimnout precizně vedené ladné linie se zvýrazněnými oblastmi nad podběhy kol, která zdůrazňuje všechna čtyři kola a zároveň tak ukazuje na pohon všech kol quattro. Na evropský trh je model uveden s pěti motory, které v porovnání s předchozím modelem nabízejí až o 17 procent vyšší výkon a zároveň každého potěší, že spotřeba paliva byla snížena asi o 22 procent. Interiér je vybaven kvalitním materiálem a ovládání funkcí auta je snadné. Řidič si například může jednoduše měnit měřítko mapy pomocí touchpadu, který umožňuje ovládání pomocí ručně psaných znaků i víceprstovými gesty, podobně jako u chytrého telefonu. Model disponuje různými bezpečnostními prvky, má například parkovacího asistenta, asistenta pro sledování přijíždějících vozidel ze stran a při couvání nebo pro odvrácení kolize. Nabídku završuje kamerový systém pro rozpoznávání dopravních značek.

Cockpit
Zdroj: fotobanka automobilky Audi

Nové Audi S5 Coupé* prošlo také mnohými technickými a vizuálními proměnami. Je to elegantní dvoudveřové coupé s neuvěřitelným sportovním výkonem. Umožňuje zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,7 sekundy. Má nově vyvinutý motor V6, který poskytuje výkon 260 kW a jeho spotřeba je pouhých 7,3 litru paliva na 100 km.

Static photo,  Colour: Misano Red
Zdroj: fotobanka automobilky Audi

Sdílet článek:

Více na webu Audi

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018