Zdroj: archiv webu

Nové vůně Idôle Aura od Lancôme

10. 8. 2021

Žena v autě.cz objevila vůni, která oslavuje všechny ženy! Přivoňte si k nové vůni Idôle Aura od značky Lancôme. Ta je tvořena letní vůní růží v objetí solí prosycené bourbonské vanilky a tónů květu heliotropu. Krémová a zaoblená pudrová vůně odhaluje orientální rukopis s podmanivou texturou.

Od svého vzniku v roce 2019 znamená Idôle vůni nového ideálu. Slávy, kterou ženy získávají podle svých vlastních pravidel, a to pro sebe i pro ostatní. Triumfu poháněného poznáním, že největší úspěch je ten, který inspiruje ostatní. Vůně Lancôme, která spojuje moderní perspektivu s revolučním flakonem, v němž se ukrývá průlomová vůně, symbolizuje vítězství žen na celém světě.

Foto: archiv webu

Tato vůně zaznamenala celosvětový úspěch a byla organizací Fragrance Foundation vyhlášena „Nejlepší vůní roku“. Hranice posouvá i v roce 2021. V podobě vůně Idôle Aura vytvořila značka Lancôme parfém pro celou generaci žen, které společně dosahují úspěchu a které dopředu žene nezastavitelná energie.

Růže, ikonický symbol značky Lancôme, je základním prvkem rukopisu Idôle od jejího vzniku. Růže je také hlavním motivem ambiciózní iniciativy společnosti Lancôme, jejímž cílem je chránit biodiverzitu a zdroje planety pro další generace. Společnost Lancôme se společně s tureckou nevládní organizací Pur Project zavázala pomáhat ženám z vesnice Isparta , které sklízejí růži damašskou. Růže damašská je jednou ze dvou růží v Idôle Aura a klíčovou složkou jejího složení.

Nová parfémová voda Idôle Aura bude dostupná v Lancôme Beauty Institute v Praze, prodejnách a e shopu Douglas, FAnn , Marionnaud a Notino v České republice a na Slovensku a v prodejnách a e shopu Sephora od 12.7.2021.

 

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018