Zdroj: archiv webu

Nový Hyundai i10 v prodeji, známe ceny

17. 12. 2016

Oblíbený malý vůz přichází na trh v nové modernizované verzi. Oproti svému předchůdci nabídne několik změn designu i výbavy.

Nová je kaskádovitá maska chladiče se duchu šestiúhelníkového tvaru. Příď má rovněž nový nárazník a kruhové LED světla pro denní svícení, které jsou umístěny na okrajích masky chladiče. Také záď dostala nový nárazníku s černým ozdobným prvkem a kruhovým mlhovým světlometem v kombinaci s přepracovanými zadními svítilnami s tmavšími kryty. Výsledkem má být sportovnější vzhled.

Foto: archiv webu

V interiéru nabízí vůz čalounění tkaninou v nových odstínech (červený, modrý, oranžový, béžový, černý). Z hlediska bezpečnosti bude od ledna k dispozici nově asistent pro upozorňování na hrozící kolizi a asistent pro jízdu v jízdním pruhu. V obou případech je jejich základem nová multifunkční kamera. i10 bude stejně jako předchůdce k dispozici s výběrem dvou benzínových motorů s objemy 1,0 litru a 1,25 litru, které budou spojené s pětistupňovým manuálem, nebo na přání čtyřstupňovým automatem. V nabídce se počítá i s pohonem na LPG.

Nový Hyundai i10 bude ve výbavě Family s motorem 1,0i o výkonu 90 koní s pětistupňovým manuálem k dispozici za 219 990 korun. Verze Family+ pak nabídne vůz za 239 990 s manuálem nebo za 259 990 korun s automatem.

Foto: archiv webu
Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018