Zdroj: fotobanka automobilky Peugeot

Omlazený Peugeot 2008

10. 5. 2016

Peugeot 2008 patří v Evropě mezi nejprodávanější SUV. Model dále rozvíjí faceliftem své největší přednosti: přitažlivý vzhled, dynamický výkon a celkovou sofistikovanost.

Design nového vozu je posílen širšími blatníky, vertikální přední maskou, světly ve tvaru drápů v 3D a ochrannými prvky pod karoserií. Zákazník si dnes může vybrat celkem z 9 odstínů včetně nové červené Ultimate a smaragdové Crystal. K dispozici je také nová verze GT Line, která se vyznačuje sportovním elegantním červeno-černým motivem.

Automobil je vybaven novými technologiemi, včetně systému i-Cockpit, který umožňuje intuitivní a bezpečné řízení. Systém zajišťuje optimální pohyblivost a možnost použití na všech typech terénu. Vůz je nově vybaven funkcí, která umožňuje duplikovat obsah smartphonu na dotykovém displeji vozu. K posílení bezpečnosti v městském provozu je vůz také vybaven systémem, který snižuje riziko srážky. Pohon zajišťují motory Euro 6 PureTech a BlueHDi s manuálními i automatickými převodovkami, které jsou vhodné pro všechny typy povrchů a mají nízkou spotřebu.

Sdílet článek:

Více na webu Peugeot

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018