Předání klíčků od Niro EV vítězce měsíční soutěže zástupkyní značky KIA: foto ŽENA V AUTĚ.CZ

Ohlédnutí za E-salonem 2023

21. 11. 2023

Přes 23 tisíc návštěvníků přilákal od 9. do 12. listopadu na pražské výstaviště PVA EXPO Letňany veletrh čisté mobility e-SALON 2023. Vystavovatelé představili 226 vozů napříč světovými značkami a přibližně stejný počet elektrických koloběžek, kol a dalších eko vozítek. Více než 5 000 lidí navštívilo také stánek našeho magazínu Žena v autě.cz a ELenka.cz.

Na e-SALONu letos opět byly exkluzivní národní premiéry

Snimek-obrazovky-2023-11-20-v-11.35.28-ve-velke-velikosti
KIA EV9 na E-Salonu: foto ŽENA V AUTĚ.CZ

Kia návštěvníkům předvedla v národní premiéře model největšího elektrického SUV Kia EV9.

Snimek-obrazovky-2023-11-20-v-11.36.24-ve-velke-velikosti
PEUGEOT INCEPTION: foto ŽENA V AUTĚ.CZ

Hned dvě významné národní premiéry přivezla na e-SALON značka Škoda, a to novou generaci vozů Kodiaq iV a Superb iV.

Peugeot ukázal symbol nové éry značky – Peugeot Inception Concept a dalších pět sériových modelů značky včetně aktuálních novinek e-2008 a 508 PSE.

Renault poprvé v Česku se ukázal nový model Scenic E-Tech 100% elektrický a Renault Espace E-Tech full hybrid 200k. Značka Dacia zaujala návštěvníky svojí novinkou Jogger Hybrid 140.

Snimek-obrazovky-2023-11-20-v-11.35.08-ve-velke-velikosti
VW ID.9 na E-Salonu: foto ŽENA V AUTĚ.CZ

Všechny své modely vystavila značka DS, nechyběly Opel, Alfa Romeo, Jeep, Fiat, Renault, MG, Mitsubishi, Tesla, Ford či e-trucky Daimler Truck, Volvo a Scania.

Volkswagen ukázal modely včetně ID.7, Cupra předvedla Tavascan.

U Hyundai byla připravena i novinka KONA Electric.

Pomyslnou třešničkou na dortu byla možnost prohlédnout si vozy značek DONGFENG, americké LUCID Motors nebo NIO čínské výroby.

IMG_7610-ve-velke-velikosti
stánek redakce na E-Salonu: foto ŽENA V AUTĚ.CZ

Unikátní program pro ženy

Redakce magazínu Žena v autě.cz a ELenka.cz zajistila na svém stánku v hale 2 doprovodný program pro ženy a rodiny s dětmi. Program naše redakce věnovala tématu elektromobility, bezpečného chování za volantem, cestování s rodinnými mazlíčky a ženské kráse.

Více než 5 000 návštěvnic veletrhu se na stánku Žena v autě.cz a ELenka.cz aktivně zapojilo do programu, workshopů a soutěží.

Na stánku jsme představili Kia Niro EV, nejlepší auto roku podle ankety Světové ženské auto roku WWCOTY 2023. Vítězce online měsíční on-line soutěže jsme předali model Niro EV na víkend a také dárky od partnerů soutěže Max Factor, adidas, Sally Hansen a Nupreme.

IMG_7828-ve-velke-velikosti
stánek redakce na E-Salonu: foto ŽENA V AUTĚ.CZ

Ukázali jsme model Peugeot v designu, se kterým jezdí dámská posádka ELenka PeugeotEcoRally na letošním šampionátu v ecorally.

Realizovali jsme přímo na stánku workshopy o dobíjení s PRE a bezpečném cestování s rodinnými mazlíčky s tipy od Spokojenypes.cz.

Velkým lákadlem na stánku bylo líčení zdarma od make-up artistů MaxFactor a manikúra SallyHansen.

Doprovodný program pro ženy doplnila také soutěž o hodnotné ceny partnerů včetně Spokoboxů a produktů od české firmy Nupreme. Soutěže na stánku se zúčastnilo celkem 2 184 žen. Srdečně děkujeme všem návštěvníkům a partnerům a těšíme se na další ročník.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018