Osvěžující letní dny

Letní dny vyžadují osvěžující chutě. Starbucks má nyní v nabídce něco extra. Vyzkoušejte Sparkling Espressem v kombinaci s Ginger Ale tonikem, klasickým tonikem nebo limonádou. Právě nyní můžete u nás na webu soutěžit o 3 vouchery do Starbucks v hodnotě 300 Kč! Stačí se jen přihlásit do soutěže a zkusit štěstí.

Sicilian-Lemonade-Espresso-Tonic-ve-velke-velikosti
foto Starbucks

Blonde® Espresso Roast na ledu přináší oživení tradičního espresso zážitku s jemným, lehce ovocným profilem, který je zároveň silný a vyvážený. Tuto dobrotu si tentokrát můžete dát v několika variantách.

Pro milovníky netradičních kombinací je tu Espresso Ginger Ale Tonic. Ale. Chutě zázvoru a citrónu v Ginger Ale toniku dokonale doplní jemnou chuť světle praženého espressa a vytvoří tak jedinečný nápoj, který vás osvěží v horkých letních dnech.

Pro ty, kteří dávají přednost tradičním chutím, je tu Espresso Tonic Water. Tato kombinace nabízí osvěžující chuť, která je ideální pro relaxaci v horkých letních odpoledních.

A konečně, pro milovníky sladkých drinků, Starbucks nabízí Espresso Bitter Lemon Tonic. Osvěžující a kyselá chuť perlivé limonády v kombinaci s jemným Blonde espressem vás přenese doslova pod tropickou palmu a na pláž. 

Sdílet článek:

Pro vstup do soutěže a zodpovězení otázek se prosím přihlaste pod svým uživatelským jménem a heslem.

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018