Patricie Pagáčová: foto Volvo

Patricie Pagáčová řídí Volvo XC60

17. 5. 2023

Herečka a influencerka Patricie Pagáčová se stala ambasadorkou značky Volvo. Vášnivá ochránkyně přírody a opuštěných zvířat nyní vozí svou celou rodinu v plug-in hybridní verzi Volva XC60.

„Volva se mi odjakživa líbila, především jejich SUV, takže je mi velkým potěšením vozit sebe a své blízké v nejnovější XC60. A o to víc, že jde o plug-in hybrid.

Volvo pro mě bylo vždy symbolem bezpečnosti a také rodinného auta. Dnes, kdy sama mám rodinu a její bezpečí je pro mě na prvním místě, dokážu tyto kvality ocenit víc než kdykoli předtím,“ uvedla při předání klíčků od modelu XC60 herečka Patricie Pagáčová.

Patricie miluje cestování a se svou rodinou ráda objevuje krásy (nejen) České republiky. Je maminkou dcery Bibiany, která je stejně akční jako její rodiče, takže vyrážet na výlety je pro celou rodinu nejoblíbenější aktivitou.

Přejeme Patricii mnoho šťastných kilometrů!

Sdílet článek:

Více na webu Volvo

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018