Zdroj: archiv webu

PF 2019

1. 1. 2019

Přeji Vám, ať je rok 2019 pořádná jízda! „Vzrušující“ jako na okruhu v supersportu nebo ve čtyřkolce na polňačce. „Bezpečná“ jako v esúvéčku vybaveném těmi nejchytřejšími bezpečnostními asistenty. A plná „zážitků“, které by se nevešly ani do toho největšího zavazadlového prostoru rodinného kombíku!

V roce 2019 oslaví Žena v autě.cz už své jedenácté narozeniny. I nadále se budeme věnovat autonovinkám, testům aut z ženského úhlu pohledu, pravidlům bezpečné jízdy, správnému sezení/poutání za volantem, správnému poutání dětských autosedaček a mnohým dalším tématům (soutěže samozřejmě nebudou chybět).

Dopravní psychologové potvrzují, že existují situace, ve kterých se ženy – řidičky chovají jinak než muži. Právě proto je zde náš magazín. Ženy jsou 45% držitelkami všech vydaných řidičských průkazů v České republice. Jsme tu pro všechny ženy, které řídí svůj svět. Ani v Novém roce se na nás proto neváhejte obrátit se svými příběhy, dotazy, radostmi či obavami. Jsme zde pro Vás!

Všem čtenářkám a fandům Žena v autě.cz přeji šťastné a bezpečně ujeté kilometry v roce 2019

 

Mgr. Sabina Kvášová

Šéfredaktorka Žena v autě.cz

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018