Podzimní jízda s EQA od Mercedes-EQ

Mercedes EQA je prvním elektromobilem z úspěšné rodiny kompaktních vozů Mercedes-Benz. Jako blízký příbuzný modelu GLA přebírá všechny skvělé vlastnosti tohoto vozidla a kombinuje je s hospodárným elektrickým pohonem. Právě o tento model u nás na webu můžete celý měsíc soutěžit a vyhrát  EQA na týden. Nebo získat jednu z patnácti dalších cen. Přejeme vám mnoho štěstí!

Zdroj: fotobanka automobilky Mercedes-Benz

EQA má pro řadu modelů Mercedes-EQ typický design přídě, jemuž dominuje maska chladiče ve stylu černého panelu s centrální hvězdou. Pro Mercedes-EQ jsou typické také modré pruhy ve světlometech. Zadní svítilny LED plynule přecházejí do ztenčujícího se pásu světel LED, a vytvářejí tak i zezadu nezaměnitelný vzhled.

Zdroj: fotobanka automobilky Mercedes-Benz

Model EQA je vedle designu také nesmírně bezpečným SUV. Standardní výbava zahrnuje aktivního asistenta pro jízdu v jízdním pruhu a aktivního brzdového asistenta. Mezi rozšířené funkce paketu asistenčních systémů patří například funkce pro odbočování, funkce pro záchrannou uličku, upozorňování na přibližující se cyklisty nebo vozidla při vystupování a upozorňování na rozpoznané osoby na přechodu pro chodce.

Stačí vstoupit do soutěže (Pravidla soutěže EQA) a zodpovědět 3 otázky níže. Držíme vám palce v soutěži a přejeme vám krásný podzimní čas!

Pro vstup do soutěže a zodpovězení otázek se prosím přihlaste pod svým uživatelským jménem a heslem.

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018