Zdroj: fotobanka automobilky Škoda

Přijďte na testovací jízdy Škoda

1. 5. 2016

Autosalon Přerost a Švorc Auto pořádá 21.5. od 10.00 hod. – 16.00 hod. Den otevřených dveří, při kterém budou probíhat testovací jízdy modelů Škoda.

Vezměte vaše rodiny, přátele či známe na akci spojenou se zajímavým programem. Pro všechny návštěvníky se otevřou brány nového autosalonu, fleetového centra i zákulisí autoservisu. Prohlédnete si mimo jiné lakovací box,  servis, ve kterém se přezouvá vaše auto, i kde se skladující vaše sezónní pneumatiky. Bohatý program pro děti i dospělé bude moderovat Jan Kovařík. Dále se můžete těšit na workshop zaměřený na bezpečnost v silničním provozu. Dozvíte se, jak správně připoutat dítě do autosedačky nebo jaká nebezpečí číhají na řidiče při běžném provozu. Na vaše dotazy budou odpovídat odborníci z Výzkumu dopravní bezpečnosti.

Velkým lákadlem bude soutěž o zájezd do Monte Carla pro 2 osoby,  kasíno si cvičně zahrajete i přímo v autosalonu. Po celý den budou probíhat soutěže pro děti i dospělé, občerstvení je také zajištěno.  Pro testovací jízdy budou připraveny modely Citigo, Fabia, Rapid, Octavia, Yeti i SuperB.

Místo konání: Přerost a Švorc Auto, Praha – Veleslavín
Další testovací jízdy naleznete na stránkách Škoda Auto

Sdílet článek:

Více na webu Škoda Auto

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018