Zdroj: archiv webu

Přijeďte za námi na trendy veletrhy

2. 10. 2019

Podzim bude bohatý na cestovatelské zážitky a nabitý pozitivní energií. Jak si můžeme být tak jisté? Náš magazín Žena v autě.cz se totiž stal partnerem doprovodného programu pro ženy a rodiny s dětmi na populárním veletrhu o cestování s karavanem Caravaning Brno a na inovativním veletrhu o elektromobilitě e-SALON v Praze.

Foto: Sabina Kvášová

Zapište si termín veletrhu Caravaning Brno od čtvrtka 7. do neděle 10. listopadu na Výstavišti Brno a veletrhu e-SALON pro veřejnost od pátku 15. do neděle 17. listopadu v PVA Letňany Praha do svých diářů a přijeďte za námi. Máme pro vás připraven nabitý program zaměřený na bezpečnost, ženskou krásu a atraktivní modely aut.

Na Caravaning do Brna – soutěž o vstupenky zdarma

Brněnský Caravaning (7.–10. listopadu) letos bude připomínat velký luxusní kemp s nabídkou toho nejlepšího, co současná móda cestování s karavanem či obytným vozem nabízí. Představí se zde více jak 60 značek karavanů, obytných vozů, nápaditých vestaveb a příslušenství. Nebude chybět ani oblíbený bazar karavanů a obytných vozů a Caravan Park – kemp přímo v areálu výstaviště.

Náš stánek Žena v autě.cz na Caravaningu věnujeme bezpečnosti a kráse. Na našem stánku si budete moci názorně prověřit zásady bezpečné jízdy formou soutěže. Pro návštěvnice jsme připravili zajímavé workshopy. Ve vystaveném modelu KIA ProCeed, atraktivním prostorném vozu se sexy karoserií shooting brake, se budeme věnovat pravidlům správného uchycení dětské autosedačky od BabyDirekt.eu. Na Caravaning, který probíhá paralelně s festivalem LIFE!, jsme také na našem stánku zařadili workshop Strollering o zdravém cvičení s kočárkem pro maminky s dětmi. Na stánku se budete moci seznámit s nejnovějšími trendy v líčení a nechat se nalíčit od nezávislých kosmetických poradkyň Mary Kay. Svou premiéru si zde odbude také naše nová anketa o nejlepší auto očima žen – Auto mého srdce 2020. Ve speciální úpravě rodinného MPV Peugeot Rifter s originální nástavbou názorně představíme ve spolupráci se SpokojenýPes.cz bezpečné cestování s rodinnými mazlíčky.

Kia e-Niro
Foto: archiv webu

Veletrh elektromobility e-SALON – soutěž o vstupenky zde

Pokud vás zajímá téma elektromobility, pak nemůžete chybět na veletrhu čisté mobility e-SALON na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany (15.–17. listopadu). Návštěvníci se mohou těšit na premiéry nových ekologických aut jako ŠKODA Citigo iV a hybrid Superb iV, KIA e-Soul a e-Niro a dalších prostředků čisté mobility na rozšířené výstavní ploše. Exkluzivně si zde budete moci během testovacích jízd vyzkoušet, jak vlastně elektromobily jezdí.

Foto: Sabina Kvášová

Také na e-SALONu zajistí Žena v autě.cz exkluzivní program pro ženy a rodiny s dětmi. Pro návštěvnice jsme připravili atraktivní soutěž a workshopy na téma elektromobility a bezpečnosti silničního provozu. Správné uchycení dětské autosedačky názorně probereme ve vystaveném modelu ŠKODA. Nezávislé kosmetické poradkyně Mary Kay vás seznámí s nejnovějšími trendy v líčení a poskytnou líčení a poradenství zdarma. Představíme zde také naši novou anketu o nejlepší auto očima žen – Auto mého srdce 2020. Pestrý program doplní workshop bezpečného cestování s rodinnými mazlíčky ve vystaveném modelu Mercedes-Benz EQC, elektrickém SUV s nulovými emisemi.

Foto: Sabina Kvášová

PS: Zúčastněte se soutěže o vstupenky na veletrh Caravaning a e-SALON a kosmetiku Mary Kay.

Těšíme se na viděnou.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018