Zdroj: archiv webu

Pro krásné ruce na volantu

5. 3. 2021

Tak jako auta potřebují oleje pro svůj bezkomplikovaný chod, je třeba našemu tělou poskytovat pravidelnou péči. Jen díky krémům totiž bude naše kůže a pleť stále krásná. Žena v autě.cz objevila krém pro zachování mladistvé pokožky rukou. Seznamte se s luxusní péčí na ruce od značky E.MI.

Foto: archiv webu

Hyaluronic Ultra moisture cream

Kyselina hylauronová hloubkově hydratuje a zpevňuje pokožku, obnovuje elasticitu a vyhlazuje vrásky.

Hyaluronic acid serum

Hloubkově působící inovační aktivní formule byla vyvinuta speciálně pro pokožku rukou. Vysoká koncentrace kyseliny hylauronové rychle proniká do hloubky pokožky, má výrazný liftingový efekt, momentálně zlepšuje vzhled pokožky a zpomaluje její stárnutí.

Exfoliant s AHA kyselinou

Inovační komplex 6 kyselin pro mladistvou, hladkou, pružnou a zářící pokožku rukou: 20% kyselina glykolová šetrně obnovuje horní vrstvu pokožky, podporuje krevní oběh, zlepšuje pružnost a elasticitu a redukuje vrásky. Kyselina hylauronová poskytuje hlubokou hydrataci, obnovuje elasticitu, redukuje suchost a loupání, vyhlazuje vrásky.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018