Zdroj: fotobanka automobilky Land Rover

Královské svezení v novém Range Roveru

9. 11. 2021

Range Rover je interpretací luxusu a dokladem maximální personalizace pro každou majitelku tohoto vozu. Ne náhodou s tímto modelem jezdí britská královská rodina včetně královny Alžběty. Seznamte se s nejnovější generací tohoto legendárního SUV v novém kabátku.

Nový Range Rover jde příkladem díky dechberoucí modernosti, dokonalé propracovanosti a nepřekonatelným schopnostem značky Land Rover založených na více než padesát let dlouhém vývoji.

Luxusní alternativy k tradičnímu čalounění kůží zahrnují novou prémiovou textilii kombinující čalounění Ultrafabric a vlněnou směs Kvadrat.

Zdroj: fotobanka automobilky Land Rover

„Alexo, vyrazme na cestu“

Integrovaný systém Amazon Alexa pomáhá minimalizovat rozptylování řidiče díky rozpoznávání intuitivních hlasových pokynů pro ovládání hudby, navigace, zpráv o dopravě, chytrých domácích zařízení a tak dále.

Systém Cabin Air Purification Pro s filtrací částic PM2.5 a technologií nanoeTM X pomáhá významně redukovat množství zápachu, bakterií i alergenů pronikajících do interiéru, a to včetně virů SARS-CoV-2.

Zatímco nová generace systému aktivního potlačování hluku využívajícího reproduktory v hlavových opěrkách vytváří naprostý klid

Nová platforma MLA-Flex umožňuje volbu mezi karoseriemi se standardním a prodlouženým rozvorem náprav, čtyř, pěti a sedmimístnými interiéry a celou řadou elektrifikovaných pohonů.

Zdroj: fotobanka automobilky Land Rover

Nový dvakrát přeplňovaný osmiválcový motor o výkonu 530 koní přináší jízdu typickou pro Range Rover. V kombinaci se systémem Dynamic Launch vůz akceleruje z nuly na 100 km/h za 4,6 vteřin.

Standardně dodávaný systém řízení zadní nápravy kombinuje výbornou stabilitu ve vysokých rychlostech s výjimečnou obratností v nízkých rychlostech a poloměrem otáčení menším než 11 m.

Dokonalý jízdní komfort je dílem podvozku využívajícího elektronicky řízené vzduchové odpružení a systémy Integrated Chassis Control nebo Dynamic Response Pro. Díky datům eHorzion se vůz může v předstihu připravit na průjezd zatáčkou.

Model Range Rover využívající výhradně elektrický pohon si odbude premiéru v roce 2024 v rámci strategie Reimagine značky Land Rover.

Plug-in hybrid s prodlouženým dojezdem

Nové plug-in hybridní pohony dostupné ve výkonových verzích 510 a 440 koní nabízí dojezd v elektrickém režimu až 100 km a normovanou produkci emisí CO2 pod hranicí 30 g/km pro tichou a efektivní jízdu.

Nový Range Rover je již možné objednat. Základní cena na českém trhu startuje od 3 072 658 Kč.

Sdílet článek:

Více na webu Land Rover

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018