Zdroj: archiv webu

Řidiči pozor!

17. 11. 2020

Zapojte se do celorepublikové soutěže NEBOURAM.CZ. Ukažte, jak se vyznáte v oblasti silničního provozu, zopakujte si své znalosti. Naučte se něco nového a nechte se motivovat zajímavými odměnami.

ŠKODA Safety Day
Foto: archiv webu

Nebouram.cz je vzdělávací projekt na podporu zvýšení bezpečnosti silničního provozu. Cílem je motivovat řidiče k osvojování si zásad bezpečné jízdy.

Maskot soutěže kocour Sam a jeho zábavné hry (testové otázky, animace z pohledu řidiče, pexeso, mobilní hra Jedu dál, kvízy na sociální síti projektu, bonusové soutěže) průběžně informují se změnami zákona a doplňují si znalosti.

Tak klidně z pohodlí domova na webových stránkách www.nebouram.cz nebo v mobilní aplikaci Nebouram.cz soutěžte, opakujte, ptejte se a pomozte nám zlepšit situaci na našich silnicích.

Soutěži poskytli záštitu partneři BESIP, Policie České republiky, Státní fond dopravní infrastruktury a Ředitelství silnic a dálnic.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018