Zdroj: Facebook kapely ČECHOMOR

S Čechomorem na cestách

24. 5. 2022

Legendární kapela Čechomor odstartovala své turné a spojila jméno s dopravně-preventivní kampaní „Nalaďte se s námi na cestu”. Když posloucháte pohodovou hudbu Čechomoru, jen stěží se z vás stane agresivní řidič. Právě ti zaviní až 40 % dopravních nehod v Česku.

„Jsme skoro profesionální řidiči. V rámci turné ročně najezdíme i 50 000 kilometrů, a proto nás dopravní bezpečnost jako téma oslovuje”, říká Karel Holas, frontman kapely Čechomor. Spolupráce na kampani nazvané „Nalaďte se s námi na cestu” bude trvat po celý rok 2022.

Kampaň vedená pozitivním hodnotovým způsobem pomáhá s mentální přípravou na jízdu, která by měla přenos stresu do řízení omezit.

Kapela i dopravní experti budou během kampaně lidem radit, jak se naladit před řízením. Čechomor bude
zároveň vyzývat fanoušky a sledující, aby sdíleli i svoje tipy, které pak muzikanti sami v rámci letního turné
otestují.

O svých zkušenostech s laděním již kapela začala natáčet videoblog, na který se mohou její fanoušci těšit na sociálních sítích. Nejlepší tipy získají odměnu v podobě kurzů bezpečné jízdy na Autodromu Sosnová.

Kampaň je pořádaná platformou VIZE 0, která se zabývá prevencí vážných dopravních nehod a snížením počtu jejich obětí až na nulu. Partnerem této kampaně je pojišťovna Kooperativa.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018